Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yaaa ayıptır söylemesi hani idrara sıkışık olunca böyle kasıklar karın falan rahatsızlık olur ya. Tuvalete gidip geldikten sonra bile hala öyleyim.

ay bu durum çok kötü bende oluyodum böyle durumda piyeloseptyl hapını iç 2. defa içmene kalmadan gecer.. hemdoktoruma sordum gebelikte de içilebiliyormuş. Süper bi ilaç , yanma filan olursa vajinanızda çok iyi geliyor. tavsiye ederim ben cok fayda buldum inşallah birilerine daha iyi gelirse mutlu olurum

kizlar bir sey soracam hani bir testten bahsediyorsunuz yumurta catlamismi catlamamismi diye yapiliyormus sizin dr. vajinal ultrason yapmiyorlarmida bunu kan testiyle bakiyorlar yada bizimkiler neden alt muayenesiyle yapiyorlar kan testi yapmiyorlar

daha kolay oldugu için olabilir mi:) bana alt muaynesiyle bakmadı ama direk kasıklarımdan üstten baktı.... sordugun soru bumuydu canım:)

daha kolay oldugu için olabilir mi:) bana alt muaynesiyle bakmadı ama direk kasıklarımdan üstten baktı.... sordugun soru bumuydu canım:)

benmde doktorum hiç alttan bakmadı. görünmeyince bol su içirdi bana öle baktı. alttan bakmak kolay gelio bence. hatta bi gün çatlatma iğnesi vurulacaktım doktorumda o gün yoktu başka bi arkadaşına yönlendirdi baksın ultrasyonu mutlaka görim bnde dedi. bn direk uzandım sedyeye üstünü çıkar dedi bana doktor:) bnde böle bak doktorum hep böle bakıo dedim baktı ama bide demezmi burda kese görüyom ne ümitlenmiştim alttan bakarsan görünür dedi zoraki baktı anlıcağınız. boğasım gelmişti o karıyı

kızlar karbonat testi yaptımm hiçbir kabarma olmadı hatta hiç bişi olmadı direk bide çöktüü ve bende çöktüm(
karbonatım buzdolabındaydı o yüzden olabilir mi diye 1-2 saat sonra yeniden denicem heheheh
demekki herkeste kabarmıyormuş..
birde ben çatlatma ignesi oldum normalde iğne olduktan sonra 2 hafta içinde test yaparsan pozitif cıkabiliyormuş karbonatta bile kabarmadı bende iş yok yaaa allahım nerelere gitsemmmm

yok askitom size ne yapipta söylüyorlar yumurtan su kadar mm diye

tombisim ben hem klomen içtim 3 ay dı sanırım sonra igne oldum her tedavide en az 3 kez kontrole gidiyordum. sıkışık olmayınca alttan bakıyo ama benim doktorum hem bayan hemde pek hevesli değil yani alttan muayneye :) seviyorum doktorumu yaaa :81:

canım bazı doktorlar alttan ultrasyonla bakıo ölçüyo biçio sölüyo, kimiside kasıklardan bakıyo ölçüyo söylüyo. kasıklardan bakılan için sıkışık olman daha iyi sonucu gösteriyor.

benimde yumurta takibim alttan yapılıyor sağlı sollu bakıyor ölçüyor biçiyor :) en büyük hangisi ise onun ultrasondan çıktısını veriyor 19mm ile 22mm en iyisiymiş fazla büyüdümü kist oluşuyormuş..

ay sistim yazaten sabahtan beri elim solyanimda geziyom niyemi yimirtam var onda herkes hasta falan saniyor ay bugun hic katlanamiyorum kocise ama ne yaparsin lazim bugunlerde kizlar ben ne zaman geri saymaya baslayacam söyle uyanip pc ye safak......... diye baslik atacam

Allah hatun sonunda çıldırdı :)
umudumuzu kaybetmiyoruz çalışmalara devaaaam
ben şunu düşünüyorum bu ay da gecsin eger hamile kalamazsam bırakıyorum tedaviyi..
bundan sonra böğürtlen kökü içicem ...
bakıyorum da senelerde tedavi görenler var hiç bişi olmuyo son kararım bu !!!!:84:

hele sükü bunu soruyom kristal degil pirlanta bebegim simdi.........peki canim 21. gün kan testini niye yapiyorlar yimurta catladimi catlamadimi diye alttan göremiyorlarmi benim dr.19mm dedi bugun ama niye hem yarin hem persembe gine cagirdi yumurta kontrolu kac kere olurki canim

talcım çok sevindim bu arada benmde teyzem hamiş 8 ayın içinde :)) kızımız gelicek iki erkekten sonra:)) ve kaza ile oluşan bi geebelik

bence bu testlerin ikisinide asenaya yaptırmak lazım hamile ya o doğru sonuç verebilir birde adeti yeni bitmiş birini bulup yaptıtalım karşılaştırma yaparız ?

kızlar kızlar yüreğim sızlar

gögüslerim ağrıo uçları ara-sıra uyuşuyor kasıklarımda ara ara ağrıyor bazen hissedilir derecede bazen hafif başkada bir belirtim yok ne dersiniz bunlar bir işaret olabilirmi?

bendede aynı belirtiler var ama bat daha çok var. ilk defa böle oldu hemde hiçbişey kullanmadan daha öncekiler ilaçların etkisi diodum ama buna uyduracak bişi bulamıom... acaba acabaaa....
bide şu karbonat testi için bir zaman varmı? her an yapılabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…