Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çok güzeldi tşk enteresan

kizlar ama ne ögrendim kiprikler toplanirmis bana öyle dedi rimel bile süremiyormus tasirmadan serefini sevdigim gülüyor yapmamis cisini karbonata karbonati kadar konussun küstüm iste

kızlar yeni testler bulmuşunuz sanırım onları anlamaya çalışıyodum günüm 2 gün geçtide hemen stres oldum var mıdır yok mudur hepimiz aynıyız sanırım

ayy arkadaslar yapmayın su karbonat bilmem ne saçmalığını ben yapmıstım ilk acayip kabarmıstı tortu filan olmustu
ee doğru olsaydı bu ay doğurmam gerekiyodu 9 ay önce yapmıstım çünkü

Son düzenleme:
bende aynı seyi hesaplamıstım öğretmenler için en uygun aylar haziran temmuz mus son sansımız yani

bu ay hamile kalsam 15 nisan doğum tarihi sezeryan olduğu için 1 nisan olur 8+8 haftalik izinle yaz tatiline gireriz okula başladiğimizda 5.5 aylik olur bebişler hoş ben hamile kalrisam doğurursam 1 sene ücretsiz izne ayrilirim yine

Ben büyükler büyük kalsın kocaman olup çatlasın küçükler de büyüsün diye duaya başladım bile. Hadi canım güzle haberlerle döndün çok şükür.
pek umutlu degilim yumurtalar büyümeye bilir canim

'benimde duyduğum ama bu doğru çok aski zamanlarda idrarını çiçeğe yaparlarmış çiçek kurursa yada kurumazsa hamile olduklarını anlıyorlarmış ama hangi durumda onu hatırlamıyorum :))
bir de evdeki tek cicege isedimmi kesin beyaz gömlekliyim artik

cok ilginc nerden bulurlarmis ya aaaaaaaaaaaa
kendimi cakilli sarmisak soganli kelle paca gibi görüyom

hmmm..
bende ücretsiz izin düsünüyorum
ama artık hangi ay olursa razıyım çünkü pek seçme lüksüm yok
brans neydi hocam

merhaba kızlar nasılsınız...
bigün kaybolduk neler olmuş burda karbonatlar limonlar...:)
biran önce akşam olsun eve gidip denicem kesnlikle çatlıcam valla. soktunuz aklıma. :44:

bnm daha bat var ama göğüs uçlarım acıyo ve çok bel ağrım var. ilk defa bu ay böle oldu. umutlanmıoda deilim ha...
dün su falı baktırıdm herbişeyi söledi bide bebek için daha zamanım varmış öle dedi biraz içiim burkuldu ama sonra kariyer yapmaya karar verdim
eşimede söz verdim sıkıntı yapmıcam kendime 2aylık arayı dahada uzatacam doktora gitmelerde yok:) inşallah hakkımızda hayırlısı olur...

oluruna bırakmak gerekiyor bu bebek olayını çok stres yapmadan .

kizlar ben size dr dan ögrendigim birseyi yazmak istiyom 1.eslerimizde bizde proteyin agirlikli beslenmeliymisiz
2. ates yumurtanin catladigi gün ates 0.5 yükselirmis hamilelik varsa yükseklik ilk ölcümünüzden yaklasik 0.8-1.00 arasi yüksek olmaliymis
3. eger rahim ici uygunsa catlama ovulasyon hesabinizdan 3-5 gün sonrayada kayabilirmis

Valla ben eşime buara karpuz ekmek peynir veriyorum yazın da başka bişey yenmiyo valla diye diye yiyoruz ben de yayılıp oturuyorum bulaşıkları da birlikte kaldırıyoruz ha ha aha aha bunlarda protein var mı :)

çok sağol bilgi için

desene boşu boşuna hesaplıyoruz her an herşey olabiliyormuş

Bu bilgiler çok iyimiş sağol canım,
Ya doğurma sevdasına prof. olduk iyi mi :))

kizlar bir sey soracam hani bir testten bahsediyorsunuz yumurta catlamismi catlamamismi diye yapiliyormus sizin dr. vajinal ultrason yapmiyorlarmida bunu kan testiyle bakiyorlar yada bizimkiler neden alt muayenesiyle yapiyorlar kan testi yapmiyorlar

Valla ben eşime buara karpuz ekmek peynir veriyorum yazın da başka bişey yenmiyo valla diye diye yiyoruz ben de yayılıp oturuyorum bulaşıkları da birlikte kaldırıyoruz ha ha aha aha bunlarda protein var mı :)

Ohoo olmazmı protein patlaması olmasın dikkat edin
Valla bizde de öyle, karpuz ekmek peynir, bu 3'lüye can mı dayanır....... ah olsa şimdi
Aş mı erdim yoksa, hamile miyim neyim eheuhe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…