Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı canım testin elinde kalmış oldu öyle düşün.
Ben bu ay öyle düşündüm çünkü :))
Doktora gidecekmisin canım
Aynen test kaldı testi açmadım zaten nolur nolmaz diye beklediğim gibi oldu bi baktım hormon tahlili için gideyim dedim devlette yer yok 2 haftaya kadar. Özel hastane 1 tane var burda o da yoğun bi tanıdık var ayarlayabilirse adetin 2. 3. gününe gitcem yoksa mart ayında gidecem inşallah

Bence bekletme git canım bir an evvel hormonlar için. belki adetinle yumurta geliştirici ilaç vs verir doktor

İnşallah canım bekliyoruz bakalım. Ya bu ay bir şeyler yapıyım diyorum sen aktardan otlar almıştın ya tadı nasıldı içilebilir gibi mi içebilir miyim ki alsam acaba
Canım içebilirsin eğer yeşil çay gibi çayları içebiliyosan mesela. Tabi biraz daha farklı acımtırak bi tadları var Aslan pençesi, civan perçemi ve hayıt otu tohumu almıştım ben kullanımını bilmiyorsan anlatırım hemen

Yeşil çay, adaçayı içebiliyorum valla anlatırsan çok iyi olur ne zaman başlamam gerekiyor hemen alıyım

Yeşil çay, adaçayı içebiliyorum valla anlatırsan çok iyi olur ne zaman başlamam gerekiyor hemen alıyım
Canım o zaman işimiz kolay içebilirsin yani Öncelikle büyük kahve kupaları kadar bi su kaynatıyosun (kendine bir bardak belirle kupa şeklinde olanlardan ölçün hep o olsun). Kaynadıktan sonra Aslan pençesinden 2 yaprak, Civanperçeminden bir baş, hayıt tohumundan da yarım çay kaşığı içine atıyosun. Çay altlıkları oluyo ya onuda bardağın üstüne kapatıcaksın ki güzelce demlensin. 10 dk demlendikten sonra içiyorsun. Adetin 3. günü başlanıyor ve tahmini yumurtlama gününe kadar içiliyor. Bu kadaar Ben 2 ay düzenli kullandıktan sonra faydasını gördüm çok şükür 1 ay yapıp bırakma bence .. İnşallah sana da vesile olur canım

Canım bu civanperçemi 1 baş derken çizdiğim kadar koyuluyor yani. Tam anlaşılmıyor anlatımdan o yüzden koyayım dedim

Çok teşekkür ederim canım benim Yarın alıp başlayım hemen. Günde 1 kere mi içiyoruz peki? Yok bırakmam inşallah bakalım

Merhaba, gebelik belirtileri arasında, baş ağrısı ve mide yanması gibi şeyler yaşayan oldu mu hiç hamile bayanlar
Evet canım ben gebeliğimde yaşadım. Dehşet bir mide yanması vardı. Ramaza sahura felan yormustum hatta 10 gün oruc tutamadım .
Meğersem gebeymişim ondan yanıyormus.
Ama adetim geçtikten sonra baslamıstı yanmam. Öncesinde öle belirti olmuyor

Anladım canım sağolasın Hayatımda ilk kez böyle bişey yaşadım da. Çok fena yandı. Kalp krizi mi geçiriyorum dedim

Ballikko canım çok geçmiş olsun.anladigim kadarıyla baya zormuş sülük tedavisi şifa bulursun inşallah.ben bugün öğlen baya bı yedim içtim sonra çok rahatsızlık duydum kaç tane soda içtim hatırlamıyorum ve kendime söz verdim çok kararlıyım an itibariyle artık spor ve diyete başladım az önce kendime yeşil salata yaptım akşam yemeği olarak sadece bunu yedim çünkü öğlen baya bı ölçüyü kaçırdım.bugunu salatayla kapattım.bu saatten sonra sadece şekersiz kahve yada çay içerim tartıda tam 70 kiloyum bakalım haftada kaç kilo kaybım olucak mrk ediyorum bir haftayı atlayınca gerisi kolay olacağını düşünüyorum

canım sülük yaptırdım aslında ben ama bu sefer vajinama taktığı için çok kanama yaptı. Ondan halsiz düştüm. Yoksa sülük kasıklara veya yüzüme taktırdğmda böle bişey olmuyordu normal hayatıma devam ediyodum. Kaşıntı oluyodu sadece. Ama bu hassas bölgede oldugu için sandıgım gibi olmadı.
ınsallah canım basla diyete bak hafifliceksin. Dün bende kaçırdım rahatsız oldum cok.
kilon 70 ise boyun kaç bu arada.

Çok teşekkür ederim canım benim Yarın alıp başlayım hemen. Günde 1 kere mi içiyoruz peki? Yok bırakmam inşallah bakalım
Aslında sabah akşam içiliyor ama benim miğdem hassas olduğu için ben sabahları hiç içmedim sadece akşamları içtim zaten o yüzden kupa bardak seçtim canım normalde 1 er bardak içiliyo sabah akşam. Böylece yine 2 bardak içmiş gibi oluyordum. Yemeklerden 1 saat sonra falan içtim hep

Bende 1 içeyim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…