Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bikac yerde okudum bazılarının koyu oluyormuş ana t çizgisi cden koyuysa ihtimal oluyormuş senin hiç t çizgisi cden koyu olduğu oldumu peki
Yok canım o kadar koyu olmadı. Senın resım attığından bir tık daha koyuydu. hatta sevinmiştim sonra adet oldum.

Ben 1 kere sülük yaptırdım 2 bel 3 tane kasıklardan, hemen adet bitimi yaptırmıştım ve 10 gün sonra yeniden adet oldum canım senin de olabilir aklında olsun ben şok olmuşum çok üzülmüştüm yumurtlama günüm olcakken adet olunca ama normalmis yaptıranlardan duydum, temizlik oluyormuş rahimde. Bence rahim sulugu icin hic acele etme, hacamata ağırlık ver derim ben. Sülük dedigim gibi erkenden adet getirdiği için o ay bosa gidiyo, kısa vadede böyle ama uzun vadede tabi mutlaka şifadır.

Evet canım hacamatçımda öyle dedi.
2. seansta hacamat yaptıktan sonra üstüne de sülük koyacakmıs 1. seansta ağır gelir dedi.
Yalnız hiç kan akmadı bir kaç damla aktı kesik yerlerinden hacamat esnasında biliyo musun. Kan dolasımında problem olabilir dedi.
Yapa yapa açılacak merak etme dedi.
Sende de aynısı olmusmuydu?
Kupanın kan dolması gerekiyodu normalde ama görsen bir kaç damla aktı

Henüz açılmamıştır canım yaptıkça açılır, ben yıllardır yaptırıyorum ilkini hatırlamıyorum ama son 2 ay kasıklara yaptırdım ilkinde cok az kan geldi ikincide açılmıştı güzel kan geldi, ayni sey ayak bileklerimde de oldu, ilk seferler öyle olur ama açılacak insallah. Benim hacamatci bir kupayı 3 kere tutturuyo mesela ilkinde kesik atıyo kupayı kapatiyo, kupa biraz dolunca boşaltıp bi daha tutturuyo bi daha aynı şekilde 3 kez oluyo kan gelmeyene kadar. Diğer seansta açılır ve öyle bariz bir rahatlama yaşarsın ki hayret edersin

Aaa hadi yaaa :))
2. seansta açılacakmı bakalım. Ayak bileklerine de rahim için yaptırmıstın değilmi canım. Ben istedim ayak bileklerime ama ağır gelir hepsi birden dedi.
Valla hem bebiş için hem de ağrılarım dinsin diye yaptırıyorum canım (
Ameliyattan sonra benm hep rahimim ağrıyor. Akıntım hep var. Doktorlar çözüm bulamadı. Ben inanıyorum hacamat ve sülüüğün işe yarayacağına. Bakalm şifa Allahtan insallah yararını tez zamanda görürüm

Evet canım ayak bilekleri de rahîm icin. Ben genelde 11-13 kupa arasi yaptiriyorum, bir sonraki seansta biraz kupa sayısını artırması için ısrar edebilirsin ama sülük birkac gün daha kanama yapıyo diye ağır gelir demiştir, tek hacamat olsa ağır gelmez de. Hacamat sülük gerçekten çok güzel şifa kaynağı canım ben de inaniyorum herkese de hep tavsiye ediyorum yeterki pes etme, ben 6 ay üst üste yaptırdım 6. Ayda amacıma ulaştım, yumurta tembelliği dışında da bildiğim bi sorun yoktu. İnanarak devam et insallah sana da faydalı olacağına eminim ben

Hadi bakalım şifa olsun inşallah. Valla ya maşallah iyi çabalıyorsunuz siz bende cesaret yok biraz
Canım ben eskiden çok korkardım ameliyat olduktan sonra korkmuyorum. O verdikleri ilaç görülen işlemler o kadar acı ki . bunlar hafif kalıyor yanında. Bir de ben çok örneklerini gördüm. Zamanında aknelerim için sülüktende çok fayda gördüm. Bu son çabalarım hacamat ve sülükte işe yaramazsa tüp bebek yaptırıcaz. Herşeyi deniyim kafam rahat olsun derdim o :)

Beni görsen aşırı korkuyorum kan bile veremiyorum zorda kalmadıkça. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmaz canım

Evet canım insallah yaa bebiş olmasa bile ağrılarımı dindireceğine eminim. En azından tüp bebek yaptırmadan içim temizlenmiş olur . Israr edemedım ağır gelir sülükle beraber dedi. Gerçektende simdi bile ağır geldi. Eve zor döndüm . Baş dönmesi halsizlik yaptı. Baya kanamam var afedersin. bakalım birdaha ki ay neler olacak. aslında bana korun dedi . 15 günde bir yapalım dedi. Ama ben korunmak istemiyorum belki tutar diye . Aslında amacı ayda 2 kez yapıp 2 veya 3 ayda işimi bitirmek.

Lh dalgalanması oluyormuş hayırlısı bakalım inşallah olumlu olur olmazsada uzulmucem bu ay
Sakın üzülme diyete baslıcaksın daha :)))
Bak ben 62,500 oldum
65 tim diyetle 2 bucuk kilo gitti. Belki ödemdir bilemiyorum tabii ama hafifledim hissediyorum ve spor çok az yapıyorum

Kaç gün oldu çok iyi vermişsin
1 hafta oldu canım. Çok su içiyorum. 3 gün felan spor yaptım.
Yememe çok dkkat ediyorum bazen kaçamak yaptım ama aşırı değil.
Ödemden gitti büyük iihtimalle. Bundan sonra azar azar veririrm galiba. Bugun bozdum diyetimi çok halsiz kaldım kan kaybettm sülükten dolayı.
Yedim valla yarın devam :))

Bişey olmaz dengelemiştir sonuçta o kadar kan çıktı vücudundan bozdum gibi düşünme hevesin kaçmasın haftalık ödül yemeği gibi düşün aynenn yarın dinlenmiş bir şekilde yeni bir haftaya başlamış olursun peşinden bende geliyorum merak etme az kaldı destek tam destek

doğru söledn canım 1 haftanın ödülü olsun bu da
Beklıyorum valla gel hatta simdiden 3 litre su ile basla diyet yapmasan bile . o bile farkettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…