Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir de kalori programı indirin . FitWell Fatsecret gibiii.
Ben yediğim herseyi giriyorum kalori hesaplıyor . En azından durmam gerektiği yeri biliyorum .
Hedeflediğiniz kiloyu giriyorsunuz o size günlük alacağnız kaloriyi söylüyor çok kişi bu sekilde zayıflıyor

Aynen öyle ben de macundu vitamindi fındık fıstık derken aldım hep, iştahım da iyiydi zaten. Şimdi hicbisey yiyesim yok bulantı bambaska biseymis zor ama her günüme şükrediyorum tabi

Aaaa cogaldik ne güzel hem sağlık hemde güzellik bence çok iyi yapıyorsun bende önümüzdeki hafta sonu adetten itibaren başlıyorum

Sen hangi programı indirdin fitwell mi? Bende indireyim en azından günlük kaç kalori aldığımı bilirim iyi olur

İki ay sonra giyersin inşallah yaza hazır girmiş oluruz

Doğum sonrası sıkı bir diyetle verirsin inşallah Ballikko dediği çok mantıklı gerçekten hem kilo vermek odaklı düşününce gebelik kendiliğinden oluşur diye düşünüyorum bende hemde gebelik gerçekleşirse ne kadar kilo gitmiş olursa bize kar olur bende adetle başlicam

Kesinlikle ne kadar zayif baslarsan o kadar iyi, fazla yağlı göbekte usg de bebegi görmek bile daha zor oluyomus düşün yani kilo vermek pko olsun olmasin her şekilde gebeligi de kolaylaştırır insallah

Aaaa cogaldik ne güzel hem sağlık hemde güzellik bence çok iyi yapıyorsun bende önümüzdeki hafta sonu adetten itibaren başlıyorum
Evlenmeden önce 65 i geçmezdim en kilolu dönemim o olurdu ve kolaylıkla verirdim. Şimdi imkanı yok. Ama bu sefer baya kararlıyım. Günde 3 litreye yakın su içiyorum normalde baya az içiyordum. İnşallah hamile kalana kadar veririz kilolarımızı

Kızlar uygulamaya göre adete 4 gün var. 25 günde bir diye ayarladığım için. Ama yumurtlamadan 14 gün sonra diye hesaplarsam 6 gün var. Bakalım ne zaman olcak Hiçte belirti yok sanırım bi yokladım kendimi dün ve bugün çok hafif sol kasık ağrım oldu. Soldan yumurtlamıștım bu ay öyle tahmin ediyorum. Bir de diyette olduğum için çok su içiyorum sanırım ondan sık idrara çıkıyorum geceleri falan. Göğüste hassasiyette pek yok. Pazar test yapıyım diyordum da adet günü gelene kadar yapmam sanırım

Ayy çok heyecanlii günler gecmez artık bence pazar günü yapsan varsa çıkar

Sen hangi programı indirdin fitwell mi? Bende indireyim en azından günlük kaç kalori aldığımı bilirim iyi olur
evet canım fitwell kullanıyorum adımları da sayıyor hem. ama suan teelfonum bozuk bilgisaayardan fatsecret ' a giriyorum . kalorimi sayıyorum sporlarımıda yazıyorum sayıyor hepsını. iyi oluyor

evet canım fitwell kullanıyorum adımları da sayıyor hem. ama suan teelfonum bozuk bilgisaayardan fatsecret ' a giriyorum . kalorimi sayıyorum sporlarımıda yazıyorum sayıyor hepsını. iyi oluyor
İlk kaç gün zorlandin peki alistinmi su anda vücudun canım benim göbek ve basen çok inşallah bu bölgelerden gider

İyi bari hiç belirti yok diyordum bende ama hafif hafif kasık sancısı oluyor işte arada dünden beri. Offf Allahım inşallah vardır hayırlısıyla. Bir de ben plan yapıyordum neyime güveniyorsam Ekim Kasımda hamile kalırım yaz çocuğu olsun diye

Aynen canım ben de hep Kasım a göz dikerdim nedense ama ocakta nasip oldu vardir bı hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…