Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım, sen değerlendirmeni yap. Gerisi takdir-i İlahi. Olmazsa en azından tedavini olmuş olacaksın. Olumlu bak olaya İnşallah doğru zamanda nasip edecektir Rabbim
İnşallah canım değerlendiriyorum zaten.bisey sorucam ilişki sırasında hiç kasık sancısı hissettinmi batma kramp gibi tek taraflı

Canım çok şükür çok sevindim Allah nazardan korusun sizi İlaçta iyi gelir inşallah biter gider bulantıların

Çok güzel maşallah canım bir hafta geri derken neyi kasdetti peki tahmini dönemden bir hafta oncemi demek

Çok güzel maşallah canım bir hafta geri derken neyi kasdetti peki tahmini dönemden bir hafta oncemi demek
Yok canım ben gec yumurtluyorum diyodum ya normalde adetin 14. Günü diye düşünülür ben 20. Gün yumurtladigim icin 1 hafta geriden geliyo bebek. O yüzden yeni bi adet tarihi belirledi ve sanki 14. Gün yumurtlamisim gibi hesapladı

Gözün aydın canım sağlıkla hayırla ilerlesin inşallah hamileliğin aynısını bana da dedi, geriden geliyor r diye. Adet tarihime göre 7+3üm. Ama doktorun hesaplamasına göre bugün daha 6+5im ben de. Aynı gidiyoruz demek

Tmm canım şimdi anladım çokta bı fark etmez zaten şimdi o zaman 6 buçuk haftalık gozikuyorsunn zaten kalp atışını duymussun çok şükür Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar yorumlar mısınız lütfen değerlerimi

Eklentiler

• Screenshot_20210204-203950_Chrome.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar az önce acilden geldim çok ciddi sağ kasık batması sebebiyle gittim.vajinal muayene yaptılar enfeksiyon yok dedi özellikle yumurtayı sordum gözüken bi yumurta yok dedi rahim duvarın kalın dedi demekki yumurta çatlamış degilmi catlamasa gozukurdu orada bence bı problem çıkmadı ama ciddi derecede sağ kasık batması yaşıyorum.gecen hafta doktorum yumurtan çatlamak üzere demişti testte pik olmadan çatladı yumurta demekki pik olmadan da çatlama oluyormuş

Selam kızlar, ara ara bakıyorum size çok okuyamıyorum midem bulanır gibi oluyor. Görünce yazmak istedim ben de o ay geç yumurtlamistim ilk baktığında Dr 1 hafta geriden söylüyordu haftasını ama adet tarihini değiştirmedi. bugün gittim adet tarihime göre 2 gün öne bile geçmiş yani ilk zamanlar küçük olduğu için geriden söylüyorlar bence sonra değişiyor

Aa öyle mi ben değiştirdiğine göre böyle devam eder diye düşünmüştüm sevindim 1 haftadir benim de bulantim cok ve doktor bugun prilam yazdı bugun bir tane aldim o bile iyi geldi insallah erken biter, tavsiye ederim sana da

Geçmiş olsun canım ya demiştik pik olmadan da catlayabiliyor diye. Rahim duvarının kalınlaşması da ya adet olcaksin ya hamilelik baslicak demek, insallah hamilelik olur

Geçmiş olsun canım ya demiştik pik olmadan da catlayabiliyor diye. Rahim duvarının kalınlaşması da ya adet olcaksin ya hamilelik baslicak demek, insallah hamilelik olur
İnşallah adet olmam canım daha on gün var çatlamasına çok sevindim ağrı çok olunca ben kist sandım ama şimdi icim rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…