Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu arada benim pitircik hareket etmeye basladi bi hafta kadar once. guzel hamisler sizde durumlar nasilmide bulantilari var mi.
Yaa maşallah ne güzel okurken bile duygulandim, ne güzel yariladin insallah saglikla kucagina almak da nasib olur
Kızlar kalp atışını duyduk bebeğide gördük çok şükür Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin tüm bu güzel duyguları inşallah
Gözün aydiiin prensesss
Allah tamamina erdirsin canım benim cok sevindim senin adına

Gözün aydiiin prensesss
Allah tamamina erdirsin canım benim cok sevindim senin adına
Amin canım Allah razı olsun çok rahatladım çok şükür
Gözün aydın canım artık evhamlanma heyecanla cinsiyetini görmeyi bekle artık
Sağol canım benim çok şükür rahatladım yaa. Ayy oda ayrı bir heyecan di mii bakalım hayırlısıyla sağlıklı olsun inşallah

4 gündür hergün değerlendirdik. Bugün ve yarın da değerlendirmeli öyleyse Umarım bu ay nasip eder Rabbim. İlk defa bu kadar önemsedik. Bu 5.ay denememiz oluyor. Diğer aylar biraz laylaylomdu
O bayaa iyi
Allah gönlünüze göre versin, inşallah tutar bu ay
Bizde de yumurtlama haftası her gün değerlendirme olmuştu o ay tuttu. ondan önceki aylar laylaylom dediğin gibi ikimizde çalıştığımız için

4 gündür hergün değerlendirdik. Bugün ve yarın da değerlendirmeli öyleyse Umarım bu ay nasip eder Rabbim. İlk defa bu kadar önemsedik. Bu 5.ay denememiz oluyor. Diğer aylar biraz laylaylomdu
Ooo maşallah iyi değerlendirmişsiniz inşallah olur bu ay Bizde son iki ay düzgün çalışmalar yapmaya başlamıştık ve son ay yum öncesi, yum günü ve sonraki gün değerlendirmiştik öyle tutmuştu Allahın izniyle tabii

İnşallah bu ay tutar canım hayırlısıyla Senin adına da çok sevindim. Hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…