Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
insallah kuzum. 7. haftan bitmek uzere sanirim. duyulur artik. videoya al unutma. cok guzel bir ani oluyo. benimki kocaman oldu hala midem bulaniyo. dun istifrar ettim evet burda ciddi anlamda dostluklar kuruldu daim olsun insallah

insallah kuzum. 7. haftan bitmek uzere sanirim. duyulur artik. videoya al unutma. cok guzel bir ani oluyo. benimki kocaman oldu hala midem bulaniyo. dun istifrar ettim evet burda ciddi anlamda dostluklar kuruldu daim olsun insallah
7+1 oldu canım bugün ayy evet eşime söyliyimde o alsın ben heyecandan unuturum evhamlı biriyimdir canım benim arada leblebi ye çok olmamak şartıyla(kabız olmamak için) iyi geliyo Amin inşallah hep böyle konuşur dertleşir birbirimize iyi geliriz
cok guzel bir duygu. ilkinde biraz gec hissediliyo. benim ilkte 19.haftalarda hissettim bunda 17 de. tabi kisiden kisiye degisir de. karninda kanat cirpan balik gibi kayan bi seyler hissetmeye baslayacan
Yaa ne acayip Hayırlısıyla büyüsünler inşallah

evet evet ben de esime cektirmistim. jnsallah kuzum

ayy bu topigi seviyorum ya. hamile kalan ayrilmiyo diger arkadaslarina destek olluyo. ben de dua ediyorum her girdigimde. nasil gidiyo kizlar. yeni gelenler hosgeldiniz
Benim de uzun zaman yazdığım tek topik burası benim icin çok kıymetli bulantım cok benim bir haftadır epey zorluyor onun dışında bi sıkıntı yok çok şükür. Yarın benim de kontrol var insallah duyariz kalp atışını. Sat a göre 7+5 olcak ama 6+5 sayılıyor benim. Kipirtilarini hissetmek cok güzeldir eminim sen erkenden baslamissin ne güzel darısı başımıza insallah

Evet aynen camlar hep açık mutfaga giremiyorum hic olmadik kokular geliyo burnuma sürekli hasta gibiyim cok degisik yarın kendi doktorumda kalp atışını duyarsam kan vermeye devlete gitcez falan hic enerjim yok cok büyüyor gözümde

Canım ya dua edeyim sana bol bol. Çok kötüysen belki serum bile yaparlar. Bide prilam diye bi ilaç veriyolar hamilelere iyi geliyormuş zaten doktorun yazar belkide. İnşallah hemen toparlarsın

Canım ya dua edeyim sana bol bol. Çok kötüysen belki serum bile yaparlar. Bide prilam diye bi ilaç veriyolar hamilelere iyi geliyormuş zaten doktorun yazar belkide. İnşallah hemen toparlarsın
Allah razı olsun canım ya sürekli kusup besinsiz susuz kalanlara verirler heralde serumu falan, hic ilac da kullanmak istemiyorum öyle bi durum olmadığı için ama daha kötü olursam ne kullanabilirim diye sorucam doktora bakalim. Çok şükür bu halimize her gün diyorum hastaliktan değil hamilelikten bu diye kendi kendime ama iste insan yine de zorlanıyor

Evet canım maalesef bulantı işi zor oluyor

Canım benim içten üzüldüm bi kaç damla gözyaşı akıttım ama ne yapalım elbet birgün olacak gerçekten nasibin önüne geçemiyoruz. Nasip kısmet ne zamansa onu sabırla beklemeyi öğrendim az da olsa. belki çok büyük tedaviler görüp negatifle karsılassaydım o zaman çok harab ederdim kendimi. Nasılsa kendiliğinden deniyoruz diyip takmıyorum artık kafama. Sen de kendini buna inandırırsan üzülmezsin gerçekten
Evet kuzum bu ay bitkisel kür olmazsa birdaha ki aya da çörekotu tarçın bal'ı deniyim diyorum.
Şifanın nereden geleceği belli olmaz .

Son düzenleme:
Çok haklısın evet büyük tedaviler ile olmasaydı bende çok kötü olurdum.bu şekilde deniyoruz herşeyi tutarsa tabiki çok sevincem tutmazsada elbette zamanı gelince tedavi denicem aslında gerçekten bu mantıkla daha huzurlu oluyor insan inşallah tedaviye gerek kalmadan gelir bebislerimiz çörek otu kürü çok güzel yumurtlama yapıyor ilk aylar kullandım ben.bende naturellen devam edicem eğer olmazsa prensesin bitki kürünü uygulucam nasip artık

Kızlar ilişki sırasında sağ yumurtalığın da sancı hissedeneniniz oldumu böle keskin şekilde resmen acı çektim o derece bu sabah hala ağrısı var sağda özellikle derin birleşmede daha kötü oldu bu neden olur bilginiz varmı?

Aminnn canımm benımm senın enfeksiyonun bir geçsinde bence hemen bebiş olcak öyle hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…