Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar tek olan az önceki testim iki olan dünkü testler sanırım pik olmadan çatladı yumurta siz ne diyorsunuz
Yumurta gelişmeden çatlarsa pik olmuyormuș. Doktor çatlayacak dediğine göre gelişmiş olmuyor mu ya ne bileyim garip geldi. Keşke boyutunu da söyleseymiș
Betalari farklı laboratuvarlarda baktırmamanız gerekli. Hepsinde farklı olabiliyor çünkü

Bende hiç anlamadım inanki canım geçen perşembe günü çatlamaya hazır dedi ovulasyon testleri pik olmadı dün biraz koyulasiip bugün siliklesince çatlamış diye düşündüm değerlendirdim.takdir Allah'tan elimden geleni yaptım

Aynen hayırlısı bakalım. 1 hafta olmuş hadi 1 2 gün geç çatlasa desek neyse.

3 gün önce ben resmen ağladım baş agrısından. Benimde öyle çok başım agrımaz . Testte yaptık hem de kaç kere negatif maalesef
Yok canım zaten adet dönemim değil benim.normalde ağrımaz bu kadar 2 gün çok şiddetli basım ağrıdı belkide kullandığım ilaçlar böle yaptı

ayy bu topigi seviyorum ya. hamile kalan ayrilmiyo diger arkadaslarina destek olluyo. ben de dua ediyorum her girdigimde. nasil gidiyo kizlar. yeni gelenler hosgeldiniz
Canımm sağol biz gerçekten güzel dostluklar kurduk burda çok şükür Benim sabah ve akşamları miğde bulantılarım oluyo onun dışında iyiyim. Yarın muayenem var dua et de bebişi görüp kalp atışını duyalım inşallah ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…