Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslanpençesi ve civanperçemi otlarını toz halinde çektirdin mi ben kaynatılıp ta içiliyo diye biliyorum bu ay olmazsa bir sonraki ay ben de yaparım senin yaptığın gibi o yüzden sordum canım bu arada hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip rabbim inşallah ben de temmuzda takip etmeye başlamıştım bu topiği arada gelip okuyodum bi Kaç kişi de hamile kalmış çok sevindim ben de inşallah kalırım ve tüm isteyen arkadaşlarım da

Sağol canım Allah razı olsun Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar☺ ben çektirmemiştim otları ama çektiripte kullanılabilir çok mantıklı. Yok canım kaynatınca çook acı olur öyle zaten normalde bile ağır bi tadı var. Demleyip içmek daha iyi bana baharatçıda o şekilde anlatmıştı zaten hayıt hapı kullanıyodum bide ama hapını kullanmasam otunu kullanıcaktım öyle söyliyim. Adetin 3. Günü başlayıp yumurtlamaya kadar içtim sonra içilmiyor bırakılıyor. Ben bu şekilde kullanmıştım

Ben de saraçoğlu nun anlattığı gibi yapmıştım aslanpençesini ve fayda etmişti hormonlarıma gerçekten neyse senin yaptığın gibi denerim olmazsa hayıtı da beraber kullanabiliriz demekki onu hiç denemedim sen bana bi reçete versene nasıl uyguladın günde kaç defa ölçüleri neydi ne kadar zaman

Kızlar, dün sabah 8 buçukta kan tahlili yaptırdım. Hormon sonuçlarının biri bu öğleden sonra(dün öğleden sonra) biri de 3 gün sonra çıkar dediler. E nabızda ne hormon sonucu var ne de hastaneye gittiğim var. Hiç gitmemiş gibi gözüküyorum yani. Kan sonuçlarım kaybolmaz dimi?

Kızlar tek olan az önceki testim iki olan dünkü testler sanırım pik olmadan çatladı yumurta siz ne diyorsunuz

Eklentiler

• IMG_20210203_103224.jpg
    178,5 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20210202_154112.jpg
    178,1 KB · Görüntüleme: 19
Gittiğin hastanenin resmi sitesinden de laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsin. E nabıza biraz geç düşüyor belki o yüzden görememişsinizdir.

Kız niye umudun yok evli ve korunmayan kadının umudu olmaz mı hiç ben simdiye kadar en az 5 test yapmıştım helal valla
Ayy insallah olmazsin canım merak ettim haber ver mutlaka bize de insallah bebişin seninledir
Canım hayırlısı olsun çok merak ettim bizimle paylaş sonuç ne olursa
İnşallaaaah paran boşa gitmiştir otlar için
İnşallah gerek kalmaz bak henüz adet olmamissin ne güzel inşallah bu ay çift çizgiyi görürsün
Kız niye umudun yok evli ve korunmayan kadının umudu olmaz mı hiç ben simdiye kadar en az 5 test yapmıştım helal valla
Kızlar şaka gibi bişey oldu. Sizler yazdıktan sonra gaza geldim. Varsa cıkar artık adette olmadım dedim. Testi aldım Banyoya koştum. Bir heyecan açtım testimi. Yapmadan Bi kontrol ediyim yine dedim kiiiii tabii ki kırmızılarla karsı karsıyayım... Bu kadar mı olur aynen oldu. Kursam planlasam bu kadar gelişmezdi olay :)) testimi usulcana geri yerine koydum. Artık dersini almış biri olarak adetim 24 saat geçmeden test yapmıyorum

Olur tabiki canım anlayatım Bir baş civan perçemi, 2 baş aslan pençesi ve yarım çay kaşığı hayıt otunu (hayıt otunu havanda ezmen gerek) Kaynamış sıcak suyun içine atıp biraz karıştırıp 10 dk demlenmesini bekliyoruz. Demlendikten sonra süzüp içiyoruz. Ben akşamları yemekten 1 saat sonra falan içtim hep. Sabahları da içilmesi gerek aslında ama benim miğdem müsaade etmediği için içmedim. Adetin 3.günü başlayıp yumurtlama gününe kadar içtim. Sonra yeni döngüye kadar hiç içilmiyor. Ben bu şekilde kullandım inşallah sana da faydası olur

Hayırlısı olsun canım benimde aynen böyle bişey gelmişti başıma.. Az kaldı hissediyorum yakında bu topikteki herkes anne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…