Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testlerde pik kullandığım sürece hep gördüm çok şükür ama akıntıdan anlamıyorum hiç doktor ne dicek çok merak ediyorum

Bunlar östrojenin arttığına isarettir canim hadi inşallah

Bende o herkesin anlattığı uzayan akıntı olmuyor yada ben farketmiyorum
Bende de sadece 1 kere oldu uzayan akıntı bu zamana kadar. Normalde takvime göre sulu olurdu akıntı geçen ay hiç olmadı gibi bir şey. Benimde adet bitti dün bugün akıntım vardı yarın başlayacağım ovülasyona. Hadi bize uğurlu gelir inşallah

Kızlar az önce wc ye gittim. Idrarda hafif pembelik vardı, peceteyle silince biraz kan geldi cok korkuyorum, 1 saate acile gidicem. Normal değil demi bu, ağrım fln da yok
Bildiğin kan mıydı kırmızı yani bence bekleme doktora git hemen vajinal muayene yaptırmamani tavsiye ederim panik yapma canım yerleşirken de olabiliyor Muş ağrın sancin yok degilmi

Kızlar az önce wc ye gittim. Idrarda hafif pembelik vardı, peceteyle silince biraz kan geldi cok korkuyorum, 1 saate acile gidicem. Normal değil demi bu, ağrım fln da yok
panik yapma içini ferah tut canım ama yine de kontrole git bi baksınlar belki ilaç verirler belki de normaldir hemen üzme kendini kafanda kurma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…