Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben bu ay macun kullanıyorum ya o nedenle riske atmak istemiyorum belki erken çatlar diye daha yeni bitti adetim dün bitti bugün gusl aldım.28 günde bir adet dongum normalde 12 gün başlıyordum yapmaya iki gün sonra baslayim o zaman ben

Anlarsın canm zaten akıntından vs. Akıntıyı görürsen erkenden yapmaya baslarsn.
Ben testler boşa gitmesin diye geç yapmaya baslıyodum :))

Gereksiz06 haftaya cuma mı randevun. Benim de ilk doktor randevum cuma 6+4 olacam inşallah bir aksilik olmazsa. Bir doktora gitsem de rahatlasam, bir sey görmeden halen inanamıyorum ve evtt zaman geçmiyor
Haftaya Çarşamba canım uygulamaya göre 6+4 olcam o gün ama bence daha geriden geliyo benimki bakalım gidince gorucez insallah senle aynı hisleri taşıyorum

Anladım canım inşallah tutunmustur bebeğin sana
amin canım inşallah
Test yaptın mı çıktı mı :)
canım dün öğlen yaptım negatifti sonra test çantamdaydı çöpe atayım diye aldım akşam baktım silik çizgi vardı su damlattım negatif oldu malesef ama bata daha 5 gün var erken yaptım sanırım yani inşallah öyledir.daha önce negatif çıkan testlerimde hiç böyle bişey olmamıştı

Allah allah belki de sonradan pozitifleşir canım ya sabah ki ilk idrarınla yap 3 gün kala canm

Ben bile artık 2 gün kala yapıyorum hep. öncesinde yapmıyorum . 2 gün kala yapınca emin de oluyorum

Allah allah belki de sonradan pozitifleşir canım ya sabah ki ilk idrarınla yap 3 gün kala canm
Ben bile artık 2 gün kala yapıyorum hep. öncesinde yapmıyorum . 2 gün kala yapınca emin de oluyorum
yanlış hesaplamışım dün 9. gün saydım yapayım demiştim bide heyecandan dayanamadım :) sabredebilirsem pazar yapcam testi inşallah sabredebilirim şu an bile zor tutuyorum kendimi

Bende o herkesin anlattığı uzayan akıntı olmuyor yada ben farketmiyorum
Bazı kişilerde olmuyo canım bazı kişilerde de bir ay olup bazı aylar olmadığı oluyor, benim ablam akıntıyı görmediği ay hamile kalmıştı mesela bu olumlu yada olumsuz bi gösterge değil, önemli olan yumurtlama testinin ne gösterdiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…