Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın müstakbel gebiş sayılı gün çabuk gecer ins guzel haberlerle gecsin
Ayyy içim hoş oldu canım benm yaaa ne güzel söyledinnn Sorma canm günler geçmiyor.bazen hiç düşünmüyorum ev işleriyle uğraşıyorum bazen aklıma vuruyo düşünmemeye çalışıyorum

Ayyy içim hoş oldu canım benm yaaa ne güzel söyledinnn Sorma canm günler geçmiyor.bazen hiç düşünmüyorum ev işleriyle uğraşıyorum bazen aklıma vuruyo düşünmemeye çalışıyorum
Ya düşünmemek imkansiz ben asla aklımdan atamadim, arada anneme gidiyodum o günler hızlı geciyodu ama yok her gün her saat aklimdaydi. Simdi de öyle

Ya düşünmemek imkansiz ben asla aklımdan atamadim, arada anneme gidiyodum o günler hızlı geciyodu ama yok her gün her saat aklimdaydi. Simdi de öyle
Şimdi daha da heycanlıdır kese görmeydi kalp atışıydı ayy insan düşünmekten kendni alamaz ki

Şimdi daha da heycanlıdır kese görmeydi kalp atışıydı ayy insan düşünmekten kendni alamaz ki
Aynen canim hem heyecan hem tedirginlik var artık biseyler ters giderse diye, ister istemez forumda karsilasiyoruz aksilikler yasayan gebeligi bi şekilde sonlanan kızlarla, Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Aynen canim hem heyecan hem tedirginlik var artık biseyler ters giderse diye, ister istemez forumda karsilasiyoruz aksilikler yasayan gebeligi bi şekilde sonlanan kızlarla, Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Doğru canım ben olumsuz konuya denk geldiğimde olumsuz düşünmemeye calısıyorum . Aminn

Bende her gün sık değerlendir cem inşallah canım sen avulasyon testini adetin kaçıncı günü yapmaya başlıyorsun
Canm benım yumurtlamam geç oluyor. 15 . günden sonra oluyor . Ben 12. gün yapmaya baslıyordum. ne olur ne olmaz diye. Bazıları adetten hemen sonra baslıyo ama kendimi biliyorum 30 günde bir oldugum için. Sen de adet günlerini hesapla kaç günde bir oluyosan15 gün geri git öyle yapmaya basla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…