Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydınnnn....
bugün ovulasyon testinde çitf çizgiyi gördükten sonraki 9.günüm az önce dayanamadım test yaptım ama negatif çıktı malesef.
erken mi davrandım bu ay da bişey mi olmadı bilemedim
Canım belki döllenme olalı 9 gün olmamıştır. 7 gün olmuştur mesela öyle düşünerek bence 2 gün sonra tekrarlasan daha sağlıklı olur

günaydınnnn....
bugün ovulasyon testinde çitf çizgiyi gördükten sonraki 9.günüm az önce dayanamadım test yaptım ama negatif çıktı malesef.
9 gün çok erken henüz. Cift cizgiyi gördükten sonra daha çatlama süresi var, döllenme süresi var. Varsa da çıkmaz şu an. Adetine daha 6 7 gün var en az sanırsam. En erken pazar veya pazartesi test ya bence

Canım belki döllenme olalı 9 gün olmamıştır. 7 gün olmuştur mesela öyle düşünerek bence 2 gün sonra tekrarlasan daha sağlıklı olur
inşallah canım bu aydan çok umudum var yine negatif olursa üzülücem çok
9 gün çok erken henüz. Cift cizgiyi gördükten sonra daha çatlama süresi var, döllenme süresi var. Varsa da çıkmaz şu an. Adetine daha 6 7 gün var en az sanırsam. En erken pazar veya pazartesi test ya bence
ben zaten bi çözemedim şu işi çift çizgiden mi sayıyoruz yoksa ertesi günden mi?ertesi günü 1. olarak mı kabul ediyoruz yoksa o sıfırıncı gün mü oluyor?kafanı karıştırdım demi
bide bişey dicem şimdi ben 26 günde bir adet oluyorum eğer ona göre hesaplarsam bata 4 gün var ama çift çizgiye göre hesaplarsam 6 gün var hesabım şaştı bu ay

yengec4 canım yumurtlamaya göre bat günü 2-3 gün önce yada sonraya kayar sen pik gördükten 14-15 gün sonra adet olacak sekilde hesapla. Benim pikten 9 gün sonra negatif 11 gün sonra pozitifti ama aşırı silikti çok başında yakalamış oldum, insallah senin de öyle olur

günaydınnnn....
Bazen geç döllenme oluyormuş canım ben bu gectimiz ay çok araştırdım.bazen bebeğin dollenip rahime yerleşmesi 10 günü buluyor Muş kimisininde 7 günde yerleşiyor Muş en sağlıklı si 12 günden sonra yapılan gebelik testiymis

inşallah canım bu aydan çok umudum var yine negatif olursa üzülücem çok
Hiç üzme kendini canım benim vakti saati var bütün bebeklerin. Sen elinden geleni yapıyorsun gerisi Allah a kalmış.. Ben adete 5 gün kala öğrendim oda geceydi testi yaptığımda ve çook silikti. Bekle biraz daha 2 gün sonra yap canım testini

ayy ağzın bal yesin canım inşallah benim de öyle olur aminnnnn o zaman bata 6 gün var olarak düşünüyorum bakalım nasip dayanabilirsem bikaç gün sonra tekrarlarım testi.peki sen normal testle mi öğrendin erken testle mi?
olabilir canım doğru diyosun biz bilmiyoruz ki ne zaman dölleniyo biz yumurtlamaya göre sayıyoruz ama hep öyle olmuyo
insan heyecanlanıyo merak ediyo kaç ay geçmesine rağmen malesef heyecan devam ediyo.umut ettikçe olsun istiyosun sürekli aklın orda oluyo işte böyle gidiyo test üstüne test :) aman çenem düştü yine hayırlısı inşallah bende aranıza katılırım bu ay güzel haberler veririm.ve grupta ki herkes inşallah güzel haberler verir hamişim ben diye Allah'ım nasip etsin bizlere o günleri inşallah

Baya karıştı
Hiç bulasmayalim hesaplama işlerine, çünkü kişiden kişiye de değişiyor, bir çok etken var. En sağlıklısı arkadaşın dediği gibi pikten yaklaşık 14 15 gün sonrayı bat olarak say.

yengec4 evet ilk normal test yaptim ama aşırı silikti ertesi sabah erken gebelik testi yaptım baya koyuydu biraz icim rahatladi. Sen de erken yapcaksan ya erken gebelik testi yap yada bekle

İdrarda mı, kanda mı canım 12 gün sonra?
Kanda kesin çıkar idrardada 12 günde hep kesin sonuç alanlar olmuş ama geç döllenme olduysa yani bizim tahmini yumurtlamamizdan beş altı gün yada bir hafta sonra yumurtlama olduysa o zaman adetin geçtiği zaman anca çıkıyor Muş aslında kesin yumurtlama günümüzü bildiğimizi düşün 10 günden itibaren net çıkıyormuş idrar testinde

Seni çok iyi anlıyorum canım. Bende psikolojik tedavi görmüştüm nerden baksan 2 senedir isterken korunmak o kadar üzüyodu ki beni.. Çok şükür ilaçlarımdan kurtuldum tam vücudum temizlendi 6. Ayda verdi Rabbim Amiinnn inşallah tüm topikteki kızlar en yanın zamanda hamileyimmm diye bağırır burda

Ben de isterken korunuyoduk yaa hep forumda gezip diyodum ki test yapıp negatif görmek, sonraki ay tekrar denemek falan bile güzel bişey, en azından istediğin için cabaliyosun derdim o yüzden bu 6 ayda hiç umutsuzluğa kapılmadim, adet olunca sonraki ay da şunu deneyim bunu yapıyım diye düşündüm, illaki insan stres oluyor ve bilmiyoruz da 6 ay sonra mi olcak 6 yıl mi sürecek belirsiz bi süreç sonuçta.. bilmiyorum daha uzasa illaki daha fazla yıpranırdım ama hayalini bile kuramadigim bı sürecin icindeyim elhamdülillah ve burdaki tüm arkadaşlarım için hep dua ediyorum, Rabbim aratmasın, doktor doktor gezdirmesin, kendi hazinesinden bir an önce sağlıkla nasip etsin hepsine de insallah

Aminn inşallah yaa seninle aynı duyguları yaşamışız hep canım benim.. Bende çok dua ediyorum arkadaşlarıma inşallah kabul olur dualarımız

Amin canım inşallah bu arada öğlenki test çantamda kalmış çift çizgi olmuş 6saat sonra bunu ciddiye alayım mı

Ama çok güzel bi heyecandı onu görmek
Su damlattım ama negatif galiba psikolojik olarak çizgi görüyorum artık
Canım ben ona inanmiyorum ya önceki aylar bende de saatler sonra çift çizgi çıktı, su damlatinca da geçmedi. Bebek varsa cooook silik de olsa ilk 5 dk icinde belli ediyor kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…