Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim de olmuştu bu şekilde bi kere mantar enfeksiyonu teşhisi koymuştu doktor. Fitil ve antibiyotik vermişti geçmişti 1 hafta sonra. Seninde öyle olabilir bakalım ne dicek dr

Canım benim de olmuştu bu şekilde bi kere mantar enfeksiyonu teşhisi koymuştu doktor. Fitil ve antibiyotik vermişti geçmişti 1 hafta sonra. Seninde öyle olabilir bakalım ne dicek dr
Bende merak ediyorum sanırım enfeksiyon cikicak bendede öle umuyorum yani bide bişey sorucam bu macunu buzdolabında mı muhafaza edicem yoksa dışarda dursa olurmu

Prenses cim biliyorum başına bela oldum senin ama bişey sorucam bu bitkiler goguslerde şişme ve hassasiyet yaparmi bide cinsel istekte artış gibi sen hiç böle bir etki yasadinmi
Canım estağfirullah olur mu öyle şey istediğini sorabilirsin böyle demene gerek yok lütfen. Ben birbirimize yardımcı olmayı çok seviyorum Şişme olmadı göğüs hassasiyeti evet oldu ama çok belirgin değildi yani çok fazla değildi. Çok az oluyodu canım. Sonra adetten 1 hafta önce normal seyrinde ağrımaya başlıyordu. Cinsel istektede evet artış yapıyo

Tmm canım benim çok tşk ederim bendede bu tarz etkileri oluyor normal o zaman aklıma takılan ne varsa soruyorum samimiyetine dayanarak topikdeki bütün arkadaşlarım da aynı şekilde iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…