Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de hep dua ediyorum canim insallah ayni heyecanlari subatta da sizler yaşarsınız
Allahım razı olsun gebelerin duası kabul olurmus canım benmmm
Bu arada dediğin doğru. Ben geçen aylarda doktora gitmiştim . doktor p.artesi çatlar dedi. Ben testlerle takip ettmiştim perşembe çatlamıstı.
Bence de testler doğruyu gösteriyor . Ama bu ay böyle oldu mesela anlamadım

Senin üç yumurtan vardı bu ay acaba onun bı etkisi mi olduki
olabilir canım . erkenden de çatlamıs olabilir bence. Ama doktor gayet iyi büyümüş dedi mesela daha koyu çıkması gerekirdi.
Anlamadım orasını. Ama ben testlere güveniyorum .
Pik olmadan bazen böyle dengesiz koyulasabiliyor. Gereksiz06 de öyle demişti.
Belli olmuyor yani. sen ne zaman doktora giidiceksn şimdi canım

O yüzden riske atmadan bol bol degerlendirmek lazım canım

Adetimin üçüncü gunundeyim ben yumurtlama dönemi gitmek istiyorum o nedenle adetin 12 yada 13 günü gibi gidicem testler koyulaşma ya başlayınca pike yakın olunca merak ediyorum kaliteli yumurta olusuyomu buyuyormu yada catlicakmi diye o yüzden yumurtlama döneminde gidicem eğer yumurtlamayla ilgili problem görülürse diğer ay adet döneminde gidicem hormonlarima baktircam inşallah gerek kalmaz

Canım ben etiketlemeyi bilmediğim için bu şekilde yazıyorum görmen için kusura bakma bişey sorucam sana demiştin ya enfeksiyon vardı ilaç kullandım diye fitil mi sadece kullandın yada hap fitil vs bikac cesitmi ilaç yazdı doktor genelde ben Neo penotan Diye bı fitil kullanıyorum sana ne yazdı doktorun

İyi edersin canım yumurtaların iyi gelişmişse çatlatma iğneside verir belki . Şansın artar :)
İnşallah gerek kalmaz hormon testi yaptırmana

ssen neden fitil kullanıyorsun canım

Canım @ yazıp bosluk bırakmadan isim yaziyosun. Antibiyotik hap verdi fluzamed adında, bunu haftanin p ile baslayan günlerinde kullan dedi ama ben hepsinde kullandim, gyno lomexin fitil verdi 2 tane vardi içinde bir de mantazol diye krem verdi onu fitile sürüp kullandim. Çok şükür hala etkisi devam ediyor insallah yenilemez

Fitili bende kullandım senin kullandığın aynısı içinde iki tane var doktor enfeksiyon görürse bende hap olandanda isticem hiç hapını kullanmadım çünkü belkide bendede enfeksiyon var

Fitili bende kullandım senin kullandığın aynısı içinde iki tane var doktor enfeksiyon görürse bende hap olandanda isticem hiç hapını kullanmadım çünkü belkide bendede enfeksiyon var
Akıntı var mı süt kesigi seklinde? Bende vardi cok aşırı degildi ama muayenede dr cok fazla olduğunu söyledi

benim bat 18 ocaktı. 8-9 pikti. dün 1 2 damla pembe kanama oldu. Sonrasında gelen bişi olmadı hala. Yerleşme kanaması olabilir mi sizce?
Normalde adet gecikmen olmuyorsa bir test yap canım, yerleşme olabilir. Testin positiv çıkarsa, hamile isen ve Cok fazla pembemsi/kırmızı kanama olursa mutlaka doktora git

Akıntı var mı süt kesigi seklinde? Bende vardi cok aşırı degildi ama muayenede dr cok fazla olduğunu söyledi
Görünürde yok ama o kadar.mesela eşimle beraber olduktan sonra çok oluyor afedersin eşimin özel bölgesi süt kesiği şeklinde bembeyaz oluyor baya çok fazla ama iç çamaşırı ma yada günlük pede falan çok gelmiyor

Anladim o bizde uzun zamandır vardı ben normal saniyodum ama antibiyotikten sonra farketmedim hic olmadi galiba. Çok araştırdım akıntı olmadan da enfeksiyon olabiliyomus bi muayene olsan görür aslında dr

Anladim o bizde uzun zamandır vardı ben normal saniyodum ama antibiyotikten sonra farketmedim hic olmadi galiba. Çok araştırdım akıntı olmadan da enfeksiyon olabiliyomus bi muayene olsan görür aslında dr
Gidince belli olucak haftaya fln gidicem bende çok merak ediyorum ne dicek acaba özellikle sorucam zaten enfeksiyon var mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…