Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kafanı karıştırmak gibi olmasin ama naturallenin içinde sanırım aslan pençesi civanpercemi otlari falan var, acaba ayrıca onlari da icsen fazla mi olur? Bi ara ben de agnucaston hapını düşündüm hayıt hapını ama macunda da hayıt var diye vazgeçmiştim

Kızlar benim halen günlük çok az da olsa (tırnak kadar) kahve rengi lekelenmem oluyor. Aynı durumu yaşayan var mı?
Canım benim 9 gün sürdü ve daha dün bitti çok şükür. Tırnak ucu kadar falanda değildi bazen pedi değiştirme ihtiyacı hissedecek kadar oluyordu. Hiç korkma bence seninde kesilecek yakında

Canım evet korunmayı bıraktıktan sonra saat gibi olan adet düzenim bozuldu hatta bi kere tam 10 gün gecikti. Miktar olarakta ilk aylar azalmıştı sonradan normale döndü.

Ben bir bardak içtim canım akşamları yemekten 1 saat sonra falan. Sabahta içilmesi gerekiyor aslında ama ben yapamadım o şekilde miğdem hassas diye
Bende az önce içtim tadı biraz baskın geldi acımsı keskin bişey seninde demledigin zaman aynı oluyormuydu.yoksa ben fazlamı attım bitkiyi acaba

Aklıma geldi aslında benimde ağır olurmuki yada sadece geceleri uyumadan önce mi içsem bı bardak günde iki değilde bir kupa şeklinde

Canım ya ben bide avulasyon testi sipariş verdim bugün yarın elimde olur bu ay tekrar denicem sen kullaniyordun degilmi avulasyon testi

O zaman bu ay sadece macun deniyim ben şimdi benimde içime sinmedi böğürtlen kökü bulamadım zaten bide ekstrem olarak avulasyon testi kullanicam bu ay
Bence de canim etkili bitkiler onlar. Böğürtlen kökünü ben hep Gittigidiyor'dan aldım cok yaygın bisey değil malesef

Canım evet korunmayı bıraktıktan sonra saat gibi olan adet düzenim bozuldu hatta bi kere tam 10 gün gecikti. Miktar olarakta ilk aylar azalmıştı sonradan normale döndü.
Benimde 5 gün gecikme olmuştu maksimum Dediğim gibi son aylarda az oluyor inşallah iyi bir şeydir bu

B Benim tarihimi yanlış girmişsiniz . 1. İnci ayın 27 si . 7 .inci ayın yazıyor tabloda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…