Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi bari normal o zaman. Hadi inşallah faydası olur

Kızlar benim halen günlük çok az da olsa (tırnak kadar) kahve rengi lekelenmem oluyor. Aynı durumu yaşayan var mı?

Benim yaklaşık 2 senedir adetimin sekli değişmişti canım. İlk 3 gün leke oluyodu hiç günlük ped bile koymuyodum, sonra 3 gün yoğun son 3-4 gün yine leke şeklinde toplam 10 gün sürüyodu, korunmayı 6 ay önce bıraktık ciddi bi fark görmedim ben. Sen öncesinde doğum kontrol hapiyla veya igne tarzı biseyler korunduysan onu bırakınca hormonlar değişir belki ama benim eşim korunuyodu fark olmadı adetimde

Benimde eşim korunuyordu. Korunmayı bırakınca bir kaç ay günler şaştı. Şimdi de bir kaç aydır az ve kısa olunca acaba sorun mu var ki diye düşünmeye başladım. Mart ayına kadar olmazsa Martta gitmeyi düşünüyorum doktora covid geçirenlerin 6 aya kadar hamile kalmama olasılığı varmış çünkü. Bekliyorum bakalım

Kendini öyle şartlama canım ne durumlarda hamile kalıyor insanlar psikolojini öyle yonlendirme. Tabi git doktor bi baksin bakalim için rahat eder

Doğru aslında ama maksimum süreyi bekleyim diyorum. İnşallah gerek kalmaz da bakalım bu ay ovülasyon ile olur inşallah
İnşallah canım birçok kişiye tavsiye ettim beline yakı yapistirmayi da deneyebilirsin yumurtlama olana kadar 2-3 kere. O da güzel büyütüyor bi de naturallen macunu öneriyorum yine. Caglunal başlıyor insallah faydasini görürsün

Yakı aklımda onu alacağım mutlaka. Macunu falan yiyemem muhtemelen midem çok hassas bitki çayı falan içemem midem bulanır hemen

Canım ben ve eşimde covid geçirdik, nasibte varsa engel olamaz. İçini rahat tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…