Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ovulasyon testinde pik gördüğümüz gün yumurtlamanın 1.günü mü sayıyoruz?ben salı günü gördüm pik bugün 7.gün mü oluyor?
bir de yumurtlama gününden beri karın ve bel ağrım var neden olabilir acaba?hamilelik için çok erken diye düşünüyorum.internette yumurtlama günü değerlendirildiyse böyle ağrılar olur diye okudum ayy inşallah doğrudur inşallah bir şeyler olmuştur çok amin inşallah :dua:

ve son bir soru. ManyakPrenses ManyakPrenses sen testini ne zaman yapmıştın yumurtlamanın kaçıncı günüydü?
Çatladığı günü 1. gün sayıyorum ben . çünkü çatladığında dölleniyor

kızlar ovulasyon testinde pik gördüğümüz gün yumurtlamanın 1.günü mü sayıyoruz?ben salı günü gördüm pik bugün 7.gün mü oluyor?
bir de yumurtlama gününden beri karın ve bel ağrım var neden olabilir acaba?hamilelik için çok erken diye düşünüyorum.internette yumurtlama günü değerlendirildiyse böyle ağrılar olur diye okudum ayy inşallah doğrudur inşallah bir şeyler olmuştur çok amin inşallah :dua:

ve son bir soru. ManyakPrenses ManyakPrenses sen testini ne zaman yapmıştın yumurtlamanın kaçıncı günüydü?
Pik değilde catladigi günü ilk gün sayicaksin canım.siliklestiginden itibaren yani inşallah dollenmistir döllenme belirtileri yasiyorsundur 🙏

Canım ben ovü kullanmadım ama şeffaf beyaz akıntım gelmişti yum günü o gündü 1 Ocaktı yani. Yumun 9. günü akşamı çook silik bir çizgiyle öğrendim. İnşallah hamilesindir ya:KK200:

Kızlar birşey soracağım. Bugün benim ovulasyonda pik günüm. Diyelim yumurta çatladı dollendi kaç gün sonra gebelik öğrenilebiliyor. Bu konuda yeniyim ilk defa ovulasyon testi kullandım şunda bile iki çizgi görmek mutlu etti beni😌
Bu arada uzaktan okudum yazdıklarınızı hamile arkadaşlar adına çok sevindim hayirlisyla kucağınıza alırsınız inşallah.
Ovulasyon testim de ekte

Screenshot_20210118-133343.png

Kızlar birşey soracağım. Bugün benim ovulasyonda pik günüm. Diyelim yumurta çatladı dollendi kaç gün sonra gebelik öğrenilebiliyor. Bu konuda yeniyim ilk defa ovulasyon testi kullandım şunda bile iki çizgi görmek mutlu etti beni😌
Bu arada uzaktan okudum yazdıklarınızı hamile arkadaşlar adına çok sevindim hayirlisyla kucağınıza alırsınız inşallah.
Ovulasyon testim de ekte

Eki Görüntüle 2763633
Canım baya net pik görünüyor. Ovulasyona devam et. İkinci çizgi siliklestiği zaman yumurta çatlamış demek oluyor. Çatladıktan en erken 10 gün sonra gebelik idrar testinde çıkabilir. Geç döllenme olduysa daha geç de cikabikir6😇

Canım baya net pik görünüyor. Ovulasyona devam et. İkinci çizgi siliklestiği zaman yumurta çatlamış demek oluyor. Çatladıktan en erken 10 gün sonra gebelik idrar testinde çıkabilir. Geç döllenme olduysa daha geç de cikabikir6😇
Sağol canım benim çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için inşallah bu ay guzel sonuçlar alırım ve isteyen tüm herkes alır 🤩

Maşallah ne güzel artmış 🤩
Canım çok sevindim yaa inşallah sıra kese ve kalp atışında :KK200:
Maşallah canım benim darısı kese ve kalp atışına inşallah 💕
Çok güzel artmış maşallah canım ❤️

Canım arkadaşlarım cok teşekkür ederim inşallah önümüzdeki ay sizlerin hcg degerlerinize seviniyor oluruz Allah razı olsun 😘♥️♥️♥️

Pik değilde catladigi günü ilk gün sayicaksin canım.siliklestiginden itibaren yani inşallah dollenmistir döllenme belirtileri yasiyorsundur
inşallah canım amin:KK200:
Canım ben ovü kullanmadım ama şeffaf beyaz akıntım gelmişti yum günü o gündü 1 Ocaktı yani. Yumun 9. günü akşamı çook silik bir çizgiyle öğrendim. İnşallah hamilesindir ya
o zaman bugün 5. gün canım silikleştiği günden sayarsam ayy hadi inşallah olur bu ay hayırlısıyla🙏

Ovulasyon testim de ekte

Eki Görüntüle 2763633
Amin Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla ilerler bakalım :KK68: Ben yumurtlamanın 9.günün gecesi öğrendim çook silik bir şekilde ama bence 12. gün daha garanti olur

X