Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim kizlar ManyakPrenses ManyakPrenses @Gereks pozitif gormusnuz rabbim saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin eylul anneleri cok mutlu oldum saliha salih evlatlariniz olsun insAllah
Aminn Allah razı olsun canım🤲🏻😍 Rabbim sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini inşallh❤️ Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar 🤲🏻

Aminn Allah razı olsun canım🤲🏻😍 Rabbim sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini inşallh❤️ Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar 🤲🏻
Amin cok amin canim ins minnaklari aliriz saglikla kucagimiza :anne:rabbim isteyenleri cok bekletmeden saglikla versin dari herkese diyelim

Uzun zamandır bakmıyordum bı baktım kiiiiiii 😍ManyakPrenses[/USER] Gereksiz06 Gereksiz06 Vera06m Vera06m güzel haberi vermişler çok sevindimmm yaaa 🤩❤️🙏 inşallah sağlıkla ilerler canlar. İnşallah tüm topik en yakın zamanda hamiş kalır 🙏 şuan Ağustos anneleri topigine bakıyorum ama burdaki ortam yok valla yalnızım orda 🙄
ManyakPrenses ManyakPrenses seni tam etiketleyememişim sanirim canım yaa olmadı nedense🙈 tekrar tebrik ediyorum canım 🥰❤️

Kızlar bugün herzaman yaşadığım normal adet kanaması gibi olmasa gelmeye devam etti. Değişik bir ay oluyor benim için😂 sanırım iyotla alakalı ekstra birşey yapmadım çünkü

kızlar ovulasyon testinde pik gördüğümüz gün yumurtlamanın 1.günü mü sayıyoruz?ben salı günü gördüm pik bugün 7.gün mü oluyor?
bir de yumurtlama gününden beri karın ve bel ağrım var neden olabilir acaba?hamilelik için çok erken diye düşünüyorum.internette yumurtlama günü değerlendirildiyse böyle ağrılar olur diye okudum ayy inşallah doğrudur inşallah bir şeyler olmuştur çok amin inşallah :dua:

ve son bir soru. ManyakPrenses ManyakPrenses sen testini ne zaman yapmıştın yumurtlamanın kaçıncı günüydü?

X