Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım insan ne kadar üzülmedim desede üzülüyor yinede.. Daha var bat a bakalım bekle
sen neler yapıyosun canım çalışmalara devam mı
Onu da öğrendim gerizekalılar beta diye bana eskiden ölçülen crp sonucumu girmişler sisteme
Allahımmmm gerizekalılar yaa
Kızlar bu arada bugün sabah bir kalktım regl olmuşum. Benim bat 27 ağustos olsun hayırlara vesile ile.
hayırlısı olsun vardır bi nedeni canım en azından belirsizlikten kurtuldun

sen neler yapıyosun canım çalışmalara devam mı

Allahımmmm gerizekalılar yaa

hayırlısı olsun vardır bi nedeni canım en azından belirsizlikten kurtuldun
Yok canım benim miğdem bozuldu wc gidiyorum sürekli rahatsızım yani hiç bişey yapmıyoruz İşe de gidemedim patates haşladım onu yiyorum şimdi inş iyi gelir

Hacamat ile sülüğü duydum bende yaptırdım ama rahim için değildi. Hangi bölgelere uygulattın hacamatı? Kasık kısımlarınamı? Bazıları rahimin içine gönderiyor sülüğü

Ya canım bilmiyorum ki umutlanmak istemiyorum aslında aklıma geliyo ama bilemem bak şimdi soracaklar bana hamileliğinizi nasıl öğrendiniz “ee şeyy ishal oldum şüphelendim” gahshsh çok komik olur
Ben bu defa kesin oldum galiba canım hastaneden geldim epey bi yürüyüş yaptım sanırım o etkili oldu

Ben bu defa kesin oldum galiba canım hastaneden geldim epey bi yürüyüş yaptım sanırım o etkili oldu
Ben de kaç gündür baya yürüyorum erken regl olma ihtimalimi göz önüne alırsak hala tık yok gögüslerim acımaya başladı ve 1 saat önce ayaklarım buz gibiydi corap giydim simdi de terliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…