Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım insan ne kadar üzülmedim desede üzülüyor yinede.. Daha var bat a bakalım bekle😛
sen neler yapıyosun canım çalışmalara devam mı:KK48:
Onu da öğrendim gerizekalılar beta diye bana eskiden ölçülen crp sonucumu girmişler sisteme
Allahımmmm gerizekalılar yaa:olamaz:
Kızlar bu arada bugün sabah bir kalktım regl olmuşum. Benim bat 27 ağustos olsun hayırlara vesile ile.
hayırlısı olsun vardır bi nedeni canım en azından belirsizlikten kurtuldun

sen neler yapıyosun canım çalışmalara devam mı:KK48:

Allahımmmm gerizekalılar yaa:olamaz:

hayırlısı olsun vardır bi nedeni canım en azından belirsizlikten kurtuldun
Yok canım benim miğdem bozuldu wc gidiyorum sürekli rahatsızım yani hiç bişey yapmıyoruz 🤷🏼‍♀️ İşe de gidemedim patates haşladım onu yiyorum şimdi inş iyi gelir😂

Canım düzenli olarak 3 seans hacamat + sülük yaptırdım ayrıca düzenli olarak hergün sabah akşam mumiyo (dağların gözyaşı) adıyla bilinen doğal bir hap aldım sabah namazı sonrası ve akşam yatmadan önce içip yattım ayrıca düzenli yine çörek Otu yağı kapsülü tükettim ve spirulina aldım günde 3 adet tablet bu şekilde iyi oldum elhamdulillah sanada şifa olur inş 🤲 bu yaptıklarımı genel olarak tüm arkadaşların yapmasını tüketmesini tavsiye ederim.
Hacamat ile sülüğü duydum bende yaptırdım ama rahim için değildi. Hangi bölgelere uygulattın hacamatı? Kasık kısımlarınamı? Bazıları rahimin içine gönderiyor sülüğü

Ya canım bilmiyorum ki umutlanmak istemiyorum aslında aklıma geliyo ama bilemem🤷🏼‍♀️😂 bak şimdi soracaklar bana hamileliğinizi nasıl öğrendiniz “ee şeyy ishal oldum şüphelendim” gahshsh çok komik olur 😂😂
Ben bu defa kesin oldum galiba canım hastaneden geldim epey bi yürüyüş yaptım sanırım o etkili oldu 🤭

Ben bu defa kesin oldum galiba canım hastaneden geldim epey bi yürüyüş yaptım sanırım o etkili oldu 🤭
Ben de kaç gündür baya yürüyorum erken regl olma ihtimalimi göz önüne alırsak hala tık yok😂😂 gögüslerim acımaya başladı ve 1 saat önce ayaklarım buz gibiydi corap giydim simdi de terliyorum😂😂

X