Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gebelik Testi yaptin mi peki veya yapmayı düşünüyor musun.

Yoksa beklemeye devam, hayırlı sonuçlar

Canım ben hala olmadım doktora geldim şimdi değerin yükselebilir bu yüzden ilaç vs vermedim bi kaç gün daha olmazsan gel yine kan ver dedi bakalım hayırlısı olsun bir umut var hala mutluyum

Canım ben hala olmadım doktora geldim şimdi değerin yükselebilir bu yüzden ilaç vs vermedim bi kaç gün daha olmazsan gel yine kan ver dedi bakalım hayırlısı olsun bir umut var hala mutluyum
Doktordan söktürücü ilaç istedim vermedi bu yüzden ayrıca sende kist vs olmadığı için adet olursan eğer 2. Günü klomene başlayabilirsin çatlatma iğnesi yaptırmana gerek yok dedi bakalım ne olacam hala beklemedeyim

Canım benimde her ay o şekilde. Ergenliğimden beri. Ve ayağa kalkamıyorum. Evlendm geçmedi tabiki. Doğal yollar nedir neler yaptın?

Kızlar bu arada bugün sabah bir kalktım regl olmuşum. Benim bat 27 ağustos olsun hayırlara vesile ile.

Hayırlısı olsun canım önümüzdeki ay müjdeleri veririz inşallah birbirimizeyeni bat ı ekliyim senin kuzum
Aynen kuzucuk yeni batı ekle benim bir de bugün kayınvalidemler geliyor. Hem regl hem kv süper olcak kombo.

Canım benimde her ay o şekilde. Ergenliğimden beri. Ve ayağa kalkamıyorum. Evlendm geçmedi tabiki. Doğal yollar nedir neler yaptın?
Canım düzenli olarak 3 seans hacamat + sülük yaptırdım ayrıca düzenli olarak hergün sabah akşam mumiyo (dağların gözyaşı) adıyla bilinen doğal bir hap aldım sabah namazı sonrası ve akşam yatmadan önce içip yattım ayrıca düzenli yine çörek Otu yağı kapsülü tükettim ve spirulina aldım günde 3 adet tablet bu şekilde iyi oldum elhamdulillah sanada şifa olur inş bu yaptıklarımı genel olarak tüm arkadaşların yapmasını tüketmesini tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…