Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa çok ilgin benim bu ay kasık ağrılarım çok erken başladı. Yumurtlamadan 6 gün sonra başladı sonra 10 gün falan sürdü kesildi göğüs hassasiyeti başladı. Şimdi oda yok. Şişkinlik ve gaz var. Kasıkalrımda da ara ara ağrı oluyor dün akşam mesela tv karşısında tmm dedim ahan da adet oluorum nasıl ağrı geldi durudk yere amlamadım. Şuan bir ağrım yok. tuhaf yani

Gebelik Testi yaptin mi peki veya yapmayı düşünüyor musun.

Yoksa beklemeye devam, hayırlı sonuçlar 😍

Aslında ilk başlığı açarken onu yapıcaktım bal çörek otu tarçın ama çakşır suyu aldım eşimle kullandık.. Bu ay bişey denemicem gerçekten tutmazsa önümüzdeki ayda diğer ay başlarım kür.. Bugün kan testi verdim canım evet 3 gün var ama 1,20 çıktı negatif bebiş yok yani :KK76:
Canım ben hala olmadım doktora geldim şimdi değerin yükselebilir bu yüzden ilaç vs vermedim bi kaç gün daha olmazsan gel yine kan ver dedi bakalım hayırlısı olsun bir umut var hala mutluyum 😊

Canım ben hala olmadım doktora geldim şimdi değerin yükselebilir bu yüzden ilaç vs vermedim bi kaç gün daha olmazsan gel yine kan ver dedi bakalım hayırlısı olsun bir umut var hala mutluyum 😊
Doktordan söktürücü ilaç istedim vermedi bu yüzden ayrıca sende kist vs olmadığı için adet olursan eğer 2. Günü klomene başlayabilirsin çatlatma iğnesi yaptırmana gerek yok dedi bakalım ne olacam hala beklemedeyim 🤪

Uffff hemde nasıl 🤭 sancıdan kalkamıyorum yerimden ayakta asla duramıyorum oturamıyorum bazılarına yürüyüş iyi geliyor ya bana tam tersi daha fazla ağrım şiddetleniyor bekarken çok daha fazlaydı öyleki her ay acillik oluyordum sancı şokuna giriyordum resmen 2-3 yıl her ay iki tane ağrı kesici iğne karıştırıp yapıyorlardı acilde ancak öyle bi iki gün kendime gelirdim sonraları apranax ford 1000 lik kullanmaya başladım bir yıl kadar baktım dahada kötüye gidiyorum doğal tedavileri araştırdım elhamdulillah eskiye nazaran şuan çok çok iyiyim 🤲🤲🤲
Canım benimde her ay o şekilde. Ergenliğimden beri. Ve ayağa kalkamıyorum. Evlendm geçmedi tabiki. Doğal yollar nedir neler yaptın?

Kızlar bu arada bugün sabah bir kalktım regl olmuşum. Benim bat 27 ağustos olsun hayırlara vesile ile.

Hayırlısı olsun canım önümüzdeki ay müjdeleri veririz inşallah birbirimize🌸yeni bat ı ekliyim senin kuzum😘
Aynen kuzucuk 😍 yeni batı ekle benim bir de bugün kayınvalidemler geliyor. Hem regl hem kv süper olcak kombo.

Canım benimde her ay o şekilde. Ergenliğimden beri. Ve ayağa kalkamıyorum. Evlendm geçmedi tabiki. Doğal yollar nedir neler yaptın?
Canım düzenli olarak 3 seans hacamat + sülük yaptırdım ayrıca düzenli olarak hergün sabah akşam mumiyo (dağların gözyaşı) adıyla bilinen doğal bir hap aldım sabah namazı sonrası ve akşam yatmadan önce içip yattım ayrıca düzenli yine çörek Otu yağı kapsülü tükettim ve spirulina aldım günde 3 adet tablet bu şekilde iyi oldum elhamdulillah sanada şifa olur inş 🤲 bu yaptıklarımı genel olarak tüm arkadaşların yapmasını tüketmesini tavsiye ederim.

X