Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler, günaydın.

Bakalım benim bugün BAT günüm . Olacak mı olmayacak mı????? Olmazsa da şaşmam çünkü bu ay çok taktım kafaya bu da gecikmeye sebep olabilir.

Olursa da eğer bu sefer içimi korkular kaplayacak. Yine önceki gebeliğimde yaşadıklarımı yaşar mıyımhislerine kapılırım kesin bundan eminim. :KK43:(

Çoğunuz batı aynı güne denk gelmis, hep peş peşe 😅 inşallah hepiniz peş peşe bebisli haberler verirsiniz 🤩

Kızçeler, günaydın.

Bakalım benim bugün BAT günüm . Olacak mı olmayacak mı????? Olmazsa da şaşmam çünkü bu ay çok taktım kafaya bu da gecikmeye sebep olabilir.

Olursa da eğer bu sefer içimi korkular kaplayacak. Yine önceki gebeliğimde yaşadıklarımı yaşar mıyımhislerine kapılırım kesin bundan eminim. :KK43:(

Hiç adet olacakmissin hissi var mi? Normalde adet belirtilerin olur mu. Içini rahat tut ne olursa olsun 😇

Kızçeler, günaydın.

Güzel düşün canim güzel seyler olsun içini ferah tut 🙏🙏🙏

O kadar kolay anlatmışsınız ki eğer anesteszi olmadan yaşamamış olsam sisin dediklerinde rivayet edecektim ama bunu birebir yaşamış biri olarak yaşadığım acı büyüktü evet çıkınca rahatlıyorsun ama o anda yasaıdgımı buraya yazmak istemiyorum ve sonrasında 1 saat sonra gelen acıyı da yazmak istemiyorum belki acı eşliğiniz nedir bilemem ben alttan muayeneyle alakası yok yani bu anlattığınızın ben naçizane yaşadığımı söylüyorum abartmıyorum da neyse de onu söylerim

Dediklerime rivayet edilip edilmemesi için yazmadım zaten :) kendi yaşadıklarımdan bahsettim tıpkı sizinki gibi.. Doktorumun bana dediği de şuydu açık açık da yazdım normal bir insanın yaşaması gereken acının 10 katını yaşadın dedi. çünkü rahmin kapalı olduğu için aletlerle iktire iktire açtı resmen ve 3 defa yaşadım bunu. herkes kendi yaşadığını bilir. benim başka şansım yoktu ve burda yazılanları okuyarak gitmedim o yüzden korkum da olmadı şükür. ki sadece bu topikte değil başka topiklerde de yazılanları okursanız yapılan aletlere göre bile değişiyor işlemler. keşke rivayet etmediğiniz bir şeyi kaale alıp cevaplamasaydınız da :)

yazdıklarım sevgili arkadaşlarıma fikir olması açısındandır, yaşadıklarıma rağmen abartıldığı kadar büyük bir acı olduğunu düşünmüyorum anestezisiz olanda bile. mutlaka her bebek düşünen kişi yaptırmalı. şahsi fikrim :KK9:

Pozisyonlar önemliymiş biz tam ejekülasyon sırasında misyoner e geçiyoruz daha rahat gitsin çocuklarım diye.. başka yöntem şey var hemen çiş yapma ertesi sabah duş al mesela çünkü hemen duş alırsan sıcak su spermleri öldürebiliyormuş.. Ben bu kadar biliyorum :KK70:
evett hepsini uyguluyorum :) ertesi güne kalıyor mecbur duşum da.. :KK200:

Rahmim kapalıydı derken tüpler mi tıkalıydı açıldı. Valla bende yeni öğrendim c kolu falan. Kurbanlık koyun gibi yattım. çime demir aletler sokuldu bilmem ne . Şimdi kolllu br alt varmış. Birde kullanılan malzemeler yumuşak silikonmuş sanırım hiç can yakmıyormuş. İnaşşah o zamanda kadar hamile kalırım da hayırlısıyla gerek kalmaz

yok canım tüpler açıktı rahim yolu var ya içeri girilen kısım orası kapalıydı benim. en ince mm iğneler bile geri kıvrılıyordu doktor sokarken. :KK43: 3. de açıldı üst üste batıra batıra. anca ulaşabildi rahmin içine sonra baktı tüpler falan temiz dedi

Hiç adet olacakmissin hissi var mi? Normalde adet belirtilerin olur mu. Içini rahat tut ne olursa olsun 😇
Yaa çok ilgin benim bu ay kasık ağrılarım çok erken başladı. Yumurtlamadan 6 gün sonra başladı sonra 10 gün falan sürdü kesildi göğüs hassasiyeti başladı. Şimdi oda yok. Şişkinlik ve gaz var. Kasıkalrımda da ara ara ağrı oluyor dün akşam mesela tv karşısında tmm dedim ahan da adet oluorum nasıl ağrı geldi durudk yere amlamadım. Şuan bir ağrım yok. tuhaf yani

Yaa çok ilgin benim bu ay kasık ağrılarım çok erken başladı. Yumurtlamadan 6 gün sonra başladı sonra 10 gün falan sürdü kesildi göğüs hassasiyeti başladı. Şimdi oda yok. Şişkinlik ve gaz var. Kasıkalrımda da ara ara ağrı oluyor dün akşam mesela tv karşısında tmm dedim ahan da adet oluorum nasıl ağrı geldi durudk yere amlamadım. Şuan bir ağrım yok. tuhaf yani

ayy aynı şeyleri yaşıyoruz. geceleri özellikle şişkinlik ve gaz mahvediyor beni. sancılarm batarlarım yok denecek kadar az ama vücudumda ödem olduğunu hissediyorum. göğüslerimde hassasiyet de yok :KK64:

X