Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son ilişkinin üzerinden 11 gün geçmiş canım hayırlısı bakalım ya adetim gelecekmiş gibi de hissetmiyorum ama bekliyorum nolacak bilmem. İnşallah geç döllenme falandır ikimizinki de🙆🏼‍♀️
Valla bende regl olmayacak gibi hissediyorum nedense akıntım var ay geldi galiba diye kalite kontrol yapıyorum 😂😂 ama hicbisi yok

Kızlar içime dert edindim başka bir doktora özel kliniğe gittim doktor bana senin betan asla yükselemez çünkü senin bu ay yumurtan çatlamamış bile yumurtlamışsın ama yumurta öyle kalmış kistleşmiş dedi. Ben şok 😨 ama bir yandan da sevindim.

Kızlar içime dert edindim başka bir doktora özel kliniğe gittim doktor bana senin betan asla yükselemez çünkü senin bu ay yumurtan çatlamamış bile yumurtlamışsın ama yumurta öyle kalmış kistleşmiş dedi. Ben şok 😨 ama bir yandan da sevindim.
Aa en azında mantıklı bir açıklama yapmış bak bu doktor diger taraf boşu boşuna kürtaj yapcaktı allah korusun geri dönüşü olmaz seyler olacaktı. Lekelenmeler kisttenmiş demekki kuzum

Canım kist belirtisi oldumu sende hiç merak ettim

Bak ya iyi yapmışsın başk dr a gitmekle betayı nasıl yanlış ölçtüler hayret yani

ManyakPrenses ManyakPrenses cnm ben geçen yazdım ama listeye ekletmemişim kendimi aslında pko lu olduğum için tam olarak ne zaman adet olacağım belli değil ama son adet tarihlerimi baz alırsam 03.08 de olmam gerekiyor beni de ekler misin

X