Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim pik degil bu yarin daha koyu cikarsa pik deriz bazen hormanel olabiliyorum benimde bata 2 gun kala boyle cikmisti 2 saat sivi tuketmeden idrara sikisik yap testi

Kızlar merhaba bu ay soğan kürü uyguladım adetim düzensiz çocuk sahibi olmak istiyorum.ayrıca ovülasyon testi de yaptım bilgisi olan yorumlayabilir mi testi 16.gün yapmaya başladım .geçmi kalmışım

Eklentiler

• 00F39EDC-7D5D-49DB-80C1-D909165C44AF.jpeg
    132,6 KB · Görüntüleme: 46
Canım ya aklıma kurt düştü şimdi baktın benim yumurtlamanın 11. Günü Varsa bile kan testinde çıkmaz tabi daha yerleşmemiştir bile ishal de gebelik belirtisi Kafam allak bullak
Kuzum valla ben adet günümde yaptırdım test 1.20 idi. Hala adet olmadım bilemiyorum geç döllenme ihtimalleri kuvvetli çünkü ovulasyon la takip etmedim ben sende dikkat et bence..

Kuzum valla ben adet günümde yaptırdım test 1.20 idi. Hala adet olmadım bilemiyorum geç döllenme ihtimalleri kuvvetli çünkü ovulasyon la takip etmedim ben sende dikkat et bence..
Son ilişkinin üzerinden 11 gün geçmiş canım hayırlısı bakalım ya adetim gelecekmiş gibi de hissetmiyorum ama bekliyorum nolacak bilmem. İnşallah geç döllenme falandır ikimizinki de

Son ilişkinin üzerinden 11 gün geçmiş canım hayırlısı bakalım ya adetim gelecekmiş gibi de hissetmiyorum ama bekliyorum nolacak bilmem. İnşallah geç döllenme falandır ikimizinki de
İnşallah kuzum arefe günü ben hastaneye gideceğim inşallah bayram hediyei olur hepimize

Yok canim pik degil bu yarin daha koyu cikarsa pik deriz bazen hormanel olabiliyorum benimde bata 2 gun kala boyle cikmisti 2 saat sivi tuketmeden idrara sikisik yap testi
Canım 2 saat tuttum busekilde çıktı

Eklentiler

• IMG_20200728_220458.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20200728_220454.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar merhaba bu ay soğan kürü uyguladım adetim düzensiz çocuk sahibi olmak istiyorum.ayrıca ovülasyon testi de yaptım bilgisi olan yorumlayabilir mi testi 16.gün yapmaya başladım .geçmi kalmışım
Canım en sondaki en son yaptığın ise yumurtlama var eğer eşinde sorun yoksa 3 4 gün üst üste değerlendirin ayaklar havaya bel altına yastık birliktelik öncesi ve sonrası en az 30 dk bekle duş alma çişini tut biraz sonrasında yaparsın zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…