Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam beni de ekler misiniz Bat 03.08

sırasında değil ama sonrasında hemen koyuyorum. yarım saat yatıyorum. başka var mı etkili olan yöntem felan bildiğiniz. ilk zamanlar acaba biz mi yapamıyoruz diye çok düşünüyordum da
Pozisyonlar önemliymiş biz tam ejekülasyon sırasında misyoner e geçiyoruz daha rahat gitsin çocuklarım diye.. başka yöntem şey var hemen çiş yapma ertesi sabah duş al mesela çünkü hemen duş alırsan sıcak su spermleri öldürebiliyormuş.. Ben bu kadar biliyorum

Kuzum son durum nedir peki ben pek anlamadım o gün kürtaj oldum demiştin olmadın mı

Rahmim kapalıydı derken tüpler mi tıkalıydı açıldı. Valla bende yeni öğrendim c kolu falan. Kurbanlık koyun gibi yattım. çime demir aletler sokuldu bilmem ne . Şimdi kolllu br alt varmış. Birde kullanılan malzemeler yumuşak silikonmuş sanırım hiç can yakmıyormuş. İnaşşah o zamanda kadar hamile kalırım da hayırlısıyla gerek kalmaz

Yumurtlamadan sonrakilerde pek pozisyona onem vermedik biz o durumda tuttuysa helal olsun cocuguma

Kuzum son durum nedir peki ben pek anlamadım o gün kürtaj oldum demiştin olmadın mı
Bana anestezi yapıldı ben uyandığımda oldum sandım eşim olmadın ben iptal ettirdim hastane ile kavga ettim dedi. Yani olmadım canım.

Arkadaşlar benim anlamadığım pembe katı akıntı ile insana sen hamilesin denmez. Beta da 9.7 deyip sonra düşüktü kürtajdı denmez bu nasıl iştir anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…