Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben HSG den sonra 2. ay hamile kalmıştım ama gebelik gelişmedi ve sonlandırdık. Kürtaj oldum. Şimdi eylül ekim gibi yeniden hsg çektirmek istiyorum. Bu sefer ağrısız c kollu bri yerde çektircem

Ben HSG den sonra 2. ay hamile kalmıştım ama gebelik gelişmedi ve sonlandırdık. Kürtaj oldum. Şimdi eylül ekim gibi yeniden hsg çektirmek istiyorum. Bu sefer ağrısız c kollu bri yerde çektircem
ben hiç c kol mol hatta hsg nedir bilmeden tamam demişştim doktoruma . şimdi düşünüyorum da ne kadar bilinçsizmişim. ama iyi ki çekilmişim. belki senelerdir deneyecektik boşa. rahmim kapalıydı gerçi açıldı gene tık yok ama

Artık şöyle düşün rahmin açıldığından beri ilk denemene başlamışsın gibi.. Ondan önce olmamasının sebebi olduğu için diyorum yani daha erken diyelim yeni başladın sayılır çalışmalara canım

Kızlar ben geldim. Durumumu şu şekilde açıklamak isterim gittiğim hastane tamamen işgüzarmış. Bana dediler ki sana test yapalım beta hcg bi baktım ilk değer 9.7 dedim tamam hamileyim sevindim falan. Sonra hastanede doktor dedi düşük yapıyorsun falan sözde beni bayıltıp kürtaj yapacaklardı. O ara buraya tam yazamadım. Ama kanama pek olmadı sadece pembe katı bir akıntı vardı eşim beni apartopar götürdü oradan. Yani ben bile ne yaşadığıma bir anlam veremedim

Kizlar bilgisi olanlar yorum yapabilirim avulasyon testi sipariş verdim bugün geldiği gibi denedim bu şekilde çıktı lekelenme var acaba yumurtluyormuyum şaşırdım yorum yapabilirmisiniz idrarim hiç yoktu bikac damla olan idrarda sonuç bu çıktı

Eklentiler

• 15959397725973228746869260532372.jpg
    155,4 KB · Görüntüleme: 23
Geçmiş olsun şu özel hastaneler neden böyle.. Peki sonuç ne oldu canım yani kanaman durdu mu bidaha beta baktırdın mı?

Aha 1 ayda 2. yumurtlama oluyor işte benim bugünü yarını değerlendirmem lazım sende değerlendir canım yumurtluyorsun işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…