Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah güncelletmek zorunda kalmazsın bat ı hemen oluverir zaten hsg den hemen sonra hamile kalan çok burda okumuştum
hsgden sonra 3 defa denedik olmadı canım. o yüzden çatlatma iğnesiyle devam ediyoruz şimdi de.. 1 haftam kaldı hayal kırıklığı yaşamaktan yoruldum artık. olmazsa da tüp bebek için de acele etmicem belki stresten olmuyor bilmiyorum

Anladım canım inşallah vakti gelmiştir miniğin seninledir ya çok dua edicem sana

İçme canım benimde buay sürekli ara kanamayla geçti bugünde lekelenme başladı çok sinir bozucu
Evet canım içmicem eşime içireyim sadece
Yakin tarihte ilişkin olmadimi hic
Yok canım adetten 9 gün önce lekelenmem başlayınca bıraktım ama bugün ve yarın denemek istiyorum Allahın işine belli olmaz belki yumurtlarım bişey olur

Anladım canım inşallah vakti gelmiştir miniğin seninledir ya çok dua edicem sana

çok sağol ya senin 31indeymiş sanırım az kalmış güzel haberlerini alırız inşallah. bu arada doktorum bana çörekotunu kullanmamı tavsiye etmişti bilgin olsun 1 haftadır da kullanıyorum kapsül olarak

Aslında ilk başlığı açarken onu yapıcaktım bal çörek otu tarçın ama çakşır suyu aldım eşimle kullandık.. Bu ay bişey denemicem gerçekten tutmazsa önümüzdeki ayda diğer ay başlarım kür.. Bugün kan testi verdim canım evet 3 gün var ama 1,20 çıktı negatif bebiş yok yani

Kızlar adet gününe yakın tekrar yumurtlama olabilir mi acaba akıntı ve kasık batmaları o yüzden olabilir mi ilk piki 15 temmuzda görünce sonrasında tekrar test yapmadım aklımda deli sorular

hayırlısı olsun bakalım yine bi süre sonra tekrarla istersen kan tahlilini. sonrasında pozitif çıkanlar da oluyormuş galiba burdan yazılanlardan anladığım kadarıyla. insan her şeyden umutlanıyor her şeyi denemek istiyor ben de olmazsa doktora sorup soğan kürü yapayım diyorum

Aynen her şeyden bir umut arıyor insan.. Ya valla canım bilemiyorum ama sanki bugün yarın adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo Allah bilir tabi ama bakalım

Evet canım içmicem eşime içireyim sadece

Yok canım adetten 9 gün önce lekelenmem başlayınca bıraktım ama bugün ve yarın denemek istiyorum Allahın işine belli olmaz belki yumurtlarım bişey olur
nasip ne diyim canım bende avulasyon test sipariş verdim şimdi elime ulaştı bu ayda böle denicem bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…