Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adet oldum sonunda çok şükür gerçekten belirsizlik çok kötü adetime bile çok sevinir oldum artık hayırlısı olsun dilerim bu ay bekleyenler umutkarına dualarına kavuşur benim umutlar diğer aylara kaldı heralde beni aşılama veya tüp bebek bekliyor hayırlısı bakalım herkesin gönlünce olsun ben bildiklerimi sizinle payalsmak isterim baya bir tecrübem oldu her şeyi o kadar çok araştırdım ki meraktan Google bakacak bir şey kalmadı nerdeyse 🙈🙈🙈

Ben adet oldum sonunda çok şükür gerçekten belirsizlik çok kötü adetime bile çok sevinir oldum artık hayırlısı olsun dilerim bu ay bekleyenler umutkarına dualarına kavuşur benim umutlar diğer aylara kaldı heralde beni aşılama veya tüp bebek bekliyor hayırlısı bakalım herkesin gönlünce olsun ben bildiklerimi sizinle payalsmak isterim baya bir tecrübem oldu her şeyi o kadar çok araştırdım ki meraktan Google bakacak bir şey kalmadı nerdeyse 🙈🙈🙈
Hayırlısı olsun belki tüp bebeğe gerek kalmaz canım çogu kişi zaten tüp bebek olacak diye artık strese girmiyor ve kendiliğinden hamile kalabiliyor belki senin de öyle olur🙏🙏

Hayırlısı olsun hakkımızda inş 🤲🤲bat gününden Kaç gün geçtikten sonra oldun canım ben hala olamadım ya stres yapıyor bana olamayınca

Kesinlikle oldu mu olacak mı stresi regl düzenini etkiliyor kızlar, ben kendimi bildim bileli hep 3-5 gün gecikirim 10 gün gecikmelerim bile olur ama asla erken olduğumu bilmem. Gecen ay korunmayı bıraktığımız ilk ay ömrümde ilk kez adetim erken geldi, tabi her bebek isteyen gibi ben de acaba yerlesme kanaması mı diye internette araştırdım kac tane test yaptım falan noldu üç beş gün içinde çoğaldı bitti. Bu ay da yumurtlamam cok gecikti 22-23 gün oldu hala yok. Demem o ki bu stres beynimizi yönetiyor beynimiz de hormonlarimizi. Bir şekilde rahat olmayı düşünmemeyi başarmamiz lazım

Benim de reglim çok gecikti. Normalde de düzensizdi 33-35 günde bir olurdum. Ama en son 17 haziranda oldum baya gecikti.Dün İdrar ve kan testi yaptım negatif. Sonra adet söktürücü aldım 1 gündür içiyorum ama hala adet olamadım. Ne zaman ki korunmasız ilişki yasamaya başladık reglim sapıttı:) bence kesinlikle hamileliği kafama takmamız yumurtlamamızı reglimizi geciktiriyor. Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin:)
Kesinlikle öyle artık nasıl oluyosa düşünce gücümle 15 gün gecikti adetim bugün 16.gün dün kan testi yaptım 1.20 negatif çıktı ve hala adet olmadım

Merhaba. 22 temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum. 5 ağustos test günüm. aylardır deniyoruz ama ilk defa çatlatma iğnesi oldum heyecanla bekliyorum hayal kırıklığı olmasın inşallah :KK64:

kızlar ben de reglden sonra doktora gittim klomen verdi 1 yıl evli olduğumu söyleyince haftaya da rahim filmi çekilecek.. ama bu klomenden midir bilmiyorum gözümü açamıyorum uyuyorum sürekli

kızlar ben de reglden sonra doktora gittim klomen verdi 1 yıl evli olduğumu söyleyince haftaya da rahim filmi çekilecek.. ama bu klomenden midir bilmiyorum gözümü açamıyorum uyuyorum sürekli

merhaba. bende de yan etkileri çok oldu ama ben 3 tane ilaç kullandım hangisi hangisinin yan etkiisi bilmiyorum. baş dönmesi mide bulantısı, iştah artışı, baş ağrısı neredeyse çoğu şeyi yaşadım.

merhaba. bende de yan etkileri çok oldu ama ben 3 tane ilaç kullandım hangisi hangisinin yan etkiisi bilmiyorum. baş dönmesi mide bulantısı, iştah artışı, baş ağrısı neredeyse çoğu şeyi yaşadım.
Aynen canım benim de öyle bi kaç tane ilaç işte bir de yumurtalarda sorun yok dedi ve klomen verdi neden olabilir onu da anlamadım çabuk gebelik oluşsun diye mi acaba

Uffff hemde nasıl 🤭 sancıdan kalkamıyorum yerimden ayakta asla duramıyorum oturamıyorum bazılarına yürüyüş iyi geliyor ya bana tam tersi daha fazla ağrım şiddetleniyor bekarken çok daha fazlaydı öyleki her ay acillik oluyordum sancı şokuna giriyordum resmen 2-3 yıl her ay iki tane ağrı kesici iğne karıştırıp yapıyorlardı acilde ancak öyle bi iki gün kendime gelirdim sonraları apranax ford 1000 lik kullanmaya başladım bir yıl kadar baktım dahada kötüye gidiyorum doğal tedavileri araştırdım elhamdulillah eskiye nazaran şuan çok çok iyiyim 🤲🤲🤲
Çok şükür canım daha iyi olmana çok sevindimm inşallah daha da iyi olursunnn aminn:dua:

Aynen canım benim de öyle bi kaç tane ilaç işte bir de yumurtalarda sorun yok dedi ve klomen verdi neden olabilir onu da anlamadım çabuk gebelik oluşsun diye mi acaba

canım verilen ilaçların birisi rahim duvarını hazırlıyor, diğeri hormonları düzenliyor diğeri de yumurta gelişimi için benim. klomen yumurta gelişimi olsun diye veriliyordu sanırım. benim de şuan görünürde bir sorun yok ama çatlamam olmuyor ya da çok geç oluyordu önceki aylarda :KK43: şimdi onu düzene sokup çatlatma iğnesi ile deniiyoruz

Canım inşallah aşılama veya tüp bebeğe gerek kalmadan hamile olduğunu öğrenirsin çalışmalara başlayınca bol bol dua edelim Allah bizimde kucağımızı doldursun sağlıklı hayırlı evlatlarla inşallah :dua: :KK200:

canım verilen ilaçların birisi rahim duvarını hazırlıyor, diğeri hormonları düzenliyor diğeri de yumurta gelişimi için benim. klomen yumurta gelişimi olsun diye veriliyordu sanırım. benim de şuan görünürde bir sorun yok ama çatlamam olmuyor ya da çok geç oluyordu önceki aylarda :KK43: şimdi onu düzene sokup çatlatma iğnesi ile deniiyoruz
Canım benim inşallah hayırlısı ile bu ay tutar ya rahim filmi de çekilecek benimm hepsi üst üste geldi stres oldum yaa

X