Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ara ara tam regl olucam ağrısı başlıyor sonra azalıyor anlamadım bu işi ben normalde bu ağrı başlayınca artarak devam eder sonra da regl olurum hormonlar kafayı yedi galiba vücuda başka cisimler girince😂😂😂😂
Benimde normalde öyleydi ama ağrıda yok oldu dediğin gibi kafayı yedi hormonlar 😂😂

Benim de reglim çok gecikti. Normalde de düzensizdi 33-35 günde bir olurdum. Ama en son 17 haziranda oldum baya gecikti.Dün İdrar ve kan testi yaptım negatif. Sonra adet söktürücü aldım 1 gündür içiyorum ama hala adet olamadım. Ne zaman ki korunmasız ilişki yasamaya başladık reglim sapıttı:) bence kesinlikle hamileliği kafama takmamız yumurtlamamızı reglimizi geciktiriyor. Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin:)

Hahhah yaa senin ağrılı mu oluyor canımm.. Eveet aynı takımdayız🥰
Uffff hemde nasıl 🤭 sancıdan kalkamıyorum yerimden ayakta asla duramıyorum oturamıyorum bazılarına yürüyüş iyi geliyor ya bana tam tersi daha fazla ağrım şiddetleniyor bekarken çok daha fazlaydı öyleki her ay acillik oluyordum sancı şokuna giriyordum resmen 2-3 yıl her ay iki tane ağrı kesici iğne karıştırıp yapıyorlardı acilde ancak öyle bi iki gün kendime gelirdim sonraları apranax ford 1000 lik kullanmaya başladım bir yıl kadar baktım dahada kötüye gidiyorum doğal tedavileri araştırdım elhamdulillah eskiye nazaran şuan çok çok iyiyim 🤲🤲🤲

Uffff hemde nasıl 🤭 sancıdan kalkamıyorum yerimden ayakta asla duramıyorum oturamıyorum bazılarına yürüyüş iyi geliyor ya bana tam tersi daha fazla ağrım şiddetleniyor bekarken çok daha fazlaydı öyleki her ay acillik oluyordum sancı şokuna giriyordum resmen 2-3 yıl her ay iki tane ağrı kesici iğne karıştırıp yapıyorlardı acilde ancak öyle bi iki gün kendime gelirdim sonraları apranax ford 1000 lik kullanmaya başladım bir yıl kadar baktım dahada kötüye gidiyorum doğal tedavileri araştırdım elhamdulillah eskiye nazaran şuan çok çok iyiyim 🤲🤲🤲
Her doktora gittiğimde bi şeyin yok herşey yolunda evlen geçer derlerdi evlendim azaldı gerçekten elhamdulillah 😊

Bana doktor ısırgan çayı ile ahududu yaprağı çayını karıştır iç demişti gerçekten iyi gelmişti ben normalde 3 gün ağrı çekerim ilk gün ağrısı gibi. Artık 1. Gün ağrıyor sonraki günlerde ağrımıyor. Son gittiğim kadın doğumcuda doğum yapınca geçer dedi😂😂😂

Kuzucum bu üsteki kuruma cizgisi.. bende aynı sevince bogulmustm kendimi hamile sanmıstm mutluluktan uyuyamadm sabah bi test bütün hyallerim yıkılmıstı darmadagın olmustm😭😕

Benim testimde mi kuruma çizgisi sence

Eklentiler

• EFC21655-AA7D-42C5-98CD-A1821F74EB87.jpeg
    EFC21655-AA7D-42C5-98CD-A1821F74EB87.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 37
X