Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canin bebek beklemedigimiz zamanda vucudumuzda cok seyler oluyorda onemsemiyoruz aklimizda bebek olmadigi icin simdi hapsursak hamileyiz diyoruz rabbim bizlere akil saligimizi yitirmeden hayirli evlatlar saglikli sekilde nasip etsin insAllah
Hahaahaaa aynı beni anlatmışsın
Hayırlısı canım artma ihtimali yok muymuş?

Kızlar bi şey diycem doktor bu ay dinlen dedi araya bayram girdiği için ben bu ay sadece klomen kullanmak istiyorum sormayı unuttum doktora sizce kullansam bir zararı olurmu bana
Canım doktorun bilgisi dışında kullanma evet yumurtaları çok iyi büyüttüğü ve birden fazla yumurta olgunlaştırdigi kesin.fakat o yumurtaları çatlaması lazım bunun özel iğnesi var bunuda doktor reçetesi olmadan alman imkansız bu iğnenin vurulma zamanını sadece doktor belirliyor. Catlamayan yumurtalar kiste dönüşüyor o yüzden çatlatma iğnesi şart sakın doktor kontrolü dışında kullanma bu arada 1.20 değeri başlayıp yükselen biliyorum sanki şüpheli değerin

Ayyy inş canım yaaa hala adet olmadım bekliyorum bakalım bat geçeli bugün 3. Gün hala tık yok öncesinde şiddetli sancım vardı oda yok oldu gaz şişkinlik kabızlık vardı hepsi yok oldu

Ya bi tahlil yaptırsana canım bayram girmeden öğrenelim artık
Valla bir an gaza geliyorum yaptırayım diyorum sonra vazgeçiyorum ya kimyasal gebelikse diye düştüğünü bilirsem daha çok üzülücem çünkü.. Erken gebelik testi aldım internetten gelir heralde yarın.. Adet günü yapıcam o zaman öğrenicem bakalım hayırlısı

Baksana bana günüm gelmeden o kadar heyecan yaptım günüm geldi geçti testler negatif ama hala tık yok olsamda bari en azından günümü bilirim şimdi bi belirsizlik içinde mucizeler bekliyorum

Kızlar bi şey diycem ben her sabah ateşimide ölçüyorum hergün artıyor normalde adet günlerinde düşmesi gerekmiyormuydu
Ateş adet günü aniden düşer kuzum bir de doktor söylemeden klomen kullanma ben kullandım iki yumurta büyüdü ve çatlama iğnesi olmadığım için ayrıca da 2 ay bebek düşünemedim sağlıklı yumurtlama olmuyormus kist olduğu için bak doktor tedavin de aksar o yüzden bu ay akısına bırak bir de benim gibi kistin gitmesini bekleme doktor kist görünce bana tedavi yapmadı sağlıklı olmaz deri

Baksana bana günüm gelmeden o kadar heyecan yaptım günüm geldi geçti testler negatif ama hala tık yok olsamda bari en azından günümü bilirim şimdi bi belirsizlik içinde mucizeler bekliyorum

Aynı ben ama ben artık adet olmak istiyorum olurum da önümü görürüm bari yumurtlamanın 18.günü bakalım gelecek mi adetimin de 28.günü erken yumurtlama olduğu için böyle

Tamam canım kullanmayayım kendi usullerimi uygulayayım bu ay Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…