Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy çok heyecanlıyım canım inşallah çıkar benim hala kaset tipinde çıkmıyor ya çıkması gerekmiyor mu
Canim adeti bekle bence kan için ama erken gebelik testi dene istersen ben bu sabah yaptim normal testte hicbisi çıkmadı onda daha anlaşılmıyor demekki
Erken gebelik testinde yine 2. Cizgi oluştu

Kızlar ben adet oldum hemde beklenenden önce.. Normalde bu cumartesi-pazar gibi olacaktım.Neyseki bir an önce oldu da silik çizgi yüzünden kan vermeye gidecektim kafamda acabalar...birdaha miratech test almam bana ders oldu:)
Gebeliklerimin ikisinide çok erken zamanda 5-6liralik artı Med marka ile öğrendim hiç yaniltmadan.Birde şöyle bir durum var 1aydir kan sulandırıcı,folik asit,mide koruyucu kullanıyorum(2gebelik düşük olduğundan)ondan vücudumun düzeni şaştı adetim bile erken geldi.Ve tahmin ettiğim gibi adet dönemi içinde yumurtladim sanırım artık kullandiklarimdan mi bilemiyorum çünkü bünyem çok duyarlı ...Neyse umutlar sonraki aya kaldı.
Gebe arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum digerleri de üzülmesinler sonraki topikte bulusalim

hayırlısı olsun canım belirsizlikten kurtuldun öyle düşün

Hayırlısı böyleymiş demekki üzme kendini hiç Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah..Ayrıcaa Bu topik sadece temmuz ayı için açılmadı canım hiç biyeregitme bakalımm duur temmuz ayı itibariyle hamile kalmak isteyenler burda tamam mı

Canım hiç üzme kendini vardır herseyde bir hayır bir sonraki ay inşallah alırız bebiş haberini

ayy vakit geçmiyo yaaa bide psikolojik midir nedir midem bulanıyo bugün ara ara hamilelikten olması mümkün değil daha çok var.
üşünmeyeyim diyorum aklıma gelip duruyo

Canm istersen bi kan ver hem icin rahatlasn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…