Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senin de bata var baya, yerlesmedir o insallah *_* Korkma bir sey olmaz, icin rahat etsin istiyorsan, doktora git bir kontrol et, ya da test yap erken döllenme olmus ise, cikar idrarda
Canım kusura bakma seni etiketlemeyi unutmuşum aceleden. Sanırım bugün gidicem kan vermeye idrarda çıkmıyor yaptım bu sabahta..Afedersin bide miğdem bozuldu şimdi ne oluyor anlamadım. Beklesem mi gitsem mi kan için çıkmazsa üzülürüm çok

canım Allah korusun olmasın öyle bişey kötü düşünme.
peki çok mu geliyo akıntı yoksa silince mi oluyo?
bigün daha bekle olmadı yarın acile bi git çok gelmeye devam ederse hem kan verirsin

yengec4 yok canım çok gelmedi peçeteye silince geldi sabah 1 kere başka yok şimdi.. Bekleyeyim dimi acele etmeyeyim kan için çıkmazsa üzülürüm bu seferde
yok canım kötü bişey yoktur öyle düşünme Allah korusun düşük yada bişey olsa bu kadar az gelmezdi.
bence en azından bir iki gün daha bekle hem bakalım artcak mı durcak mı akıntı

yok canım kötü bişey yoktur öyle düşünme Allah korusun düşük yada bişey olsa bu kadar az gelmezdi.
bence en azından bir iki gün daha bekle hem bakalım artcak mı durcak mı akıntı
Tamam canım çok sağol içime su serptin bekleyeceğim hem şimdi öğrensem de değer çok düşüktür daha stresli

Akıntı devam etmiyorsa, çok değilse bekle ozaman bir iki gün daha canım. Stres de yapma, iyi düşün.

Akıntı devam etmiyorsa, çok değilse bekle ozaman bir iki gün daha canım. Stres de yapma, iyi düşün.
Yok veram çok değil en iyisi dediğin gibi panik stres yapmıyım ben. Yapım gereği de heyecanlı biriyim hep böyle olunca dengem bozuldu.. Artık bebek var mı yok mu değil var sa ona bişey olmasın diye düşünüyorum.. inşallah bişey olmaz dediğin gibi olsa zaten sürekli bi kanama bişey olurdu..

Aynen kuzum, heyecanını çok iyi anlıyoruz hepimiz. Guzel heyecanlar bekleyişler l, inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırız senden, bence hiç düşünme bata kadar akışına bırak

Kuzum hiç bilmiyorum kullandığın yan etkilerine baktın mı?
Canım iyi düşün iyi olsun hayırlısı bakalım belli değil daha..
Öyle kuzum bekliyorum son gün bugün bakalim

Ayy yerleşmedir kuzum bu bence sen kan ver bir kaç gün içinde

Canımmm merak etme endişelenmeee daha 8 günün var yerleşmedir bence kendini sitrese sokma devamıda gelmez yerleşyor bebişin allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…