Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bat 121 Haziran

ma henüz bişi yok beni d
Merhaba bat 21 haziran

Benimde son 3 gün dünden beri karın ağrısı çekiyorum gece sabaha kadar çektim ağrıyı göğüs hassasiyeti yok ama bende sadece bi dolgunluk var mide yangını gaz şişkinlik ödem oluşmuş ayrıca içtiğim ilaçlardan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum duphaston ve estrofem alıyorum bunları kullanıp bu şekilde şikayetleri olan oldumu acaba ayaklarım şişmiş baya çünkü

Olabilir canım inşallah kist yoktur bikac gün daha bekleyip gidicem
Inşallah yoktur Canim hayırlısı olsun inşallah sanki tıpkı beni anlatiyosun benim bata 6 gün var belirtiler aynı

Günaydın kızlar herkeste farklı olur diyorlar ama ben yinede kendi belirtimi söyliyim. Adetime 1 hafta 10 gün kala kasık ağrısı başladı. Sanki adet olcakmışım gibi. Birde göğüsleriim çok ağırlaştı yürürken bile acıdığı gün oldu. Kasık ağrısıı arkadaşlarımda da olmuş genelde bu oluyor herhalde

Ben pkoyum canım geçen ay 27sinde adet oldum bu ayda 26sı gibi bekliyordum. Geçen ay zamanında oldum çünkü. Testi yumurtlamaya göre yaptım aslında 11temmuzdu artık varsa çıkar diye yaptım
Hayırlı olsun canım darısı başımıza inşaAllah
Tahlili yumurtlamanın kaçıncı gününde yaptın canım benim bugün 13. Günüm acaba yaptırsam mı bende

Adet olmuşsunuz, testlerinizde negatif hamile değilsiniz korkmayın

Canım sende lekenlenme oldu mu pekii

Kızlar yengec4 M Mdmd merakligzm Pinky93 P pinkderya semiramis1990 Caglunal kızlar sabah test yapmak için kalktım tuvalete gittim bu seferde kahverengi sıvı şeklinde bi akıntım geldi.. Ya ben korkuyorum varsa bebeğime bişey olmasın.. Kasıklarımda ağrıyor adet olcakmışım gibi.. Daha bat a 8 gün var yerleşmedir dimi neden olsun ki devamı da gelmedi ne yapmalıyım şaşırdım sizden başkasına da söyleyemedim

senin de bata var baya, yerlesmedir o insallah *_* Korkma bir sey olmaz, icin rahat etsin istiyorsan, doktora git bir kontrol et, ya da test yap erken döllenme olmus ise, cikar idrarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…