Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzellikler iyi akşamlar nasilsiniz ? Son bire girdim yarın olmam gerekiyor normal şartlarda kasıklarım ve sırtım cok ağrıyor, göğüs ucu yine dokununca hassas sanki karnım patlayacak gibi midemin içi acıyor ara arada böbreklere doğru ağrı girip çıkıyor anlamadım ben bu işi

Bunların hepsi bende de var bu akşam yemek yedim çok fazla yediğimide düşünmüyorum ama karnım patlayacak gibi oldu sırt kasık ağrısı cabası tabi

Bunların hepsi bende de var bu akşam yemek yedim çok fazla yediğimide düşünmüyorum ama karnım patlayacak gibi oldu sırt kasık ağrısı cabası tabi
Kasıgım çok kuzum. Bıçak giriyor çıkıyor sanki Olacaksan hemen olsak bu stres daha çok mahvediyor beni. Hadi bugün test yapmayayım yarını bekleyeyim dedim bat yarın yine negatif yine yine. O zaman bu ağrılar neden

Benim bata daha var ama bu ay belirtiler daha farklı insallah kırmızı bayrak çıkmaz sana

Mümkün değil hamile değilsiniz. Rahat olun kan vermenize bile gerek yok.

Kızlar emara (mr) gittim tamı tamına 1saat çekildim. Yarın sonuç göstereceğim. Sizler nasılsınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…