Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Desteğin için çok teşekkür ederim canım bugün 34. Günüm işte sabah idrar testi yaptım yine çıkmadı malesef negatif ,bu ayda olmazsa aşılamaya niyet etmiştim ama bir türlü gelmiyor işte ,gelmeyince de hadi gebelik varsa(inş vardır gerek kalmaz aşılamaya) hadi dış gebelikse falan aklıma bu tarz şeyler geliyor,bu ara sıkı diyet yapıyorum üç gündür,internetten baktım yetersiz beslenme oluncada gelmiyormuş adet ,ya bu hamileliği öğrenmek neden bu kadar zor arkadaş , hastaneye gitmeden net bir şekilde öğrenebilsek keşke ya ,sabır taşı olup çıkıyoruz valla ,bunaldım şu iki gündür

Forumda her yerde karşıma çıkıyor herkese fırça atıyor belirti arayanlara yani yapmayın etmeyin diyor haklı ama üslubu sıkıntılı
En çok haksız bulan benim sanırım onu , evet belirti aramak belki saçma lakin belki kendisi belirtisiz hamile kalanlardan bunu göz ardı ediyor bence. Amannn boşverin

Bana acayip gelen 8 yıl insan neden buralarda takılsın şahsen benim bu ay olmasa daha bakmam yani
Ben de burayı seviyorum hemen bi belirtim bişeyim olsa yazıyorum diğer topiklerde cidden çok sert eleştiriler gördüm yazmıyorum hiç oralara hiç. Bizim topik çok uysal çook tatlı enn şekerleri bizde toplanmış cidden

Aynı şekilde bende bunaldım bak seninki gecikti benimki çok erken geldi demekki stres de etkiliyor ayrıca diet te adeti etkiler ondan gecikme yaşamış olabilirsin bazı gebeliklerde hemen testlerde cikmiyomus duyduğum kadarıyla belkide öle olmuştur bijac gün bekle bakalım bende merak ettim şimdi buraya yaz tmm

Ümit ediyoruz değil mi canım bunda kötü olan bi şey yok bi ay ederiz iki ay ederiz sonra bakarız olmuyor salıveririz bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…