Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen Aslan candır :)

İnşallah sen bir belirti yaşıyor musun peki farklı olarak.
Canım sarı akıntım oldu dün bugünde o pembe lekelenmeden sonra kasıklarım ara ara sızlıyor gibi hani adet olmadan bir gün önce olur ya öyle şuan tatlı tatlı ağrı var yani rahatsız etmiyor.. Başka bir belirtim yok yani bilemiyorum.. Hee bide bacaklarım sızlıyor

Benim de bagirsaklar faaliyete gecer adet öncesi bakalım bu sefer ne olacak😂😂 ay gögüslerim hiç ağrımıyor çok ilginç 🤷‍♀️
e Benimde ağrımıyor. İlk gebeliğimde tek hatırladığım belirtim kasık ağrısı diğerleirni hatırlamıyorum. Kasık ağrısnı da hep adet olucam bekleyişiyle çektiğim için hiç dikkat etmedim. Gebeliğimi öğrendiğimde düşününü 4 haftalıktı :KK70:

Canım sarı akıntım oldu dün bugünde o pembe lekelenmeden sonra kasıklarım ara ara sızlıyor gibi hani adet olmadan bir gün önce olur ya öyle şuan tatlı tatlı ağrı var yani rahatsız etmiyor.. Başka bir belirtim yok yani bilemiyorum.. Hee bide bacaklarım sızlıyor
Olur mu olur :KK70:

Valla o tatlı ağrı bende 3/4 gündür var. Şuanda da devam ediyor hatta. O ağrıdan sebep bağırsaklarımda hareketli. Rengl ilk günü cırcır olurum ben. Sanrım o rahim kasılmaaları bağırsaklarıda tetikliyor. Çalışıııınnn uleyynnn :KK70:

Başkada bir belirtim yok valla. Ne göğüs hassasiyet. Ne kararma göğüslerde

Olur mu olur :KK70:

Valla o tatlı ağrı bende 3/4 gündür var. Şuanda da devam ediyor hatta. O ağrıdan sebep bağırsaklarımda hareketli. Rengl ilk günü cırcır olurum ben. Sanrım o rahim kasılmaaları bağırsaklarıda tetikliyor. Çalışıııınnn uleyynnn :KK70:

Başkada bir belirtim yok valla. Ne göğüs hassasiyet. Ne kararma göğüslerde
Ahahahah çok güldüm yaa ilahi :KK70: hee bide bugün biraz göğüslerim hassaslaşmaya başladı canım ya bence erken zaten belirti için :işsiz:

Alala yaa canım başka bişey olmasın belki tekrar yumurtlamışsındır..
Hiç bilmiyorum canım inanki ya gögüslerim dolgunlaştı kürtaj ol
Alala yaa canım başka bişey olmasın belki tekrar yumurtlamışsındır..
Hiç bilmiyorum canım inanki ya gögüslerim dolgunlaştı kürtaj oldum 3 ay önce 2 aydır günü günü adet oluyordum ben korunuyorduk o zaman bu ay bıraktık korunmayı hatta bırakmadan önce doktoruma da göründüm birşey çıkmadı herşey tertemiz ama hala adet olmadım ben yaaa

Hiç bilmiyorum canım inanki ya gögüslerim dolgunlaştı kürtaj ol

Hiç bilmiyorum canım inanki ya gögüslerim dolgunlaştı kürtaj oldum 3 ay önce 2 aydır günü günü adet oluyordum ben korunuyorduk o zaman bu ay bıraktık korunmayı hatta bırakmadan önce doktoruma da göründüm birşey çıkmadı herşey tertemiz ama hala adet olmadım ben yaaa
Belki kürtajdan sonra oluyodur böyle canım

X