Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa aynı benn bende cırcır oluyorum adetten bir gün önce öyle anlıyorum hatta olacağımı çoğu zaman ağrım olmaz çünkü

Düşük sonrası doktora kesinlikle git. zen komple düşmüyor içşerde parça kalmış mı kalmamış mı bir muayene ol....
Canım onun kontrolüne gittim doktor baktı hatta bana da gösterdi bak hiç bi şey kalmamış dedi çok iyi bir doktordu zaten baktığı gibi kese küçük kalbi durabilir dedi yaşama şansı yüzde 50 dedi 2 gün sonra bebeğin kalbi durdu.. bir hafta boyunca gittim geldim doktora yani

Aa aynı benn bende cırcır oluyorum adetten bir gün önce öyle anlıyorum hatta olacağımı çoğu zaman ağrım olmaz çünkü
ağrımda olur yani eskiden olmazdı. Histereskopi sonrası olmaya başladı ama bu nerdeyse 2 hafta önceden ağrılar başladı. Bende bir baş ağrısı olur adet öncesi muhakkak

Bende hep öyle yapıyorm sabah işe giderken alıyorum duşumu da ama tık yok
Canım bende mesele ilişki sonrası ayaklarımı kaldırıyorum hatta ters takla bile atıyordum geçen ay ne olcak böle halimiz bilmem ben anlamıyorum bu kazayla hamile kalanlar nasıl kalıyor acaba bu arada hoş geldin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…