Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim saatler sonra hafif silik beliren 2.çizgim bu sefer çıkmadı kızlar..Sabahın 6sinda uyanıp yaptım ama negatif çıktı
Bat tarihim 26-27si gibi belirtiler ilk defa beni yanılttı bakalım bata kadar bekleyip göreceğiz..

merhaba benimde yumurtlamadan 1 hafta sonra başladı ve 1 haftadır devam ediyor bugün adet günüm daha çok erken bugun olmazsam 3 gün gecikmeyle test yapıcam inşallah vardır

Canlarım sabah test yaptım böyle çıktı negatif ama peçeteye silince yine pembe akıntı bu sefer biraz daha fazla geldi kızlaar sanırım yerleşiyoor çok umutlanmalik istemiyorum amaa Dua edin tutunsun varsaa nolur

Kızlar günaydın. Adetime 4 gün var yumurtlamayı 11 temmuzda görmüştüm. Erken gebelik testiyle ovulasyon testi yaptım. Gebelik testinde silik çizgi direkt çıktı evirip çevirmeme gerek kalmadan gördüm ama emin olamadım
Siz nasıl yorumlarsınız bu ikisini acaba

Evet canım ben yaptırdım adeti 1 gün geçince 510 çıktı 2 sonra 1505 çıktı yükseliş iyi olduğu için doktora gitmedim salı gününe randevu aldım keseyi görmek için bekliyorum bende
Merhaba canm ben adetime 3 gun kala erken gebelik testinde ve kaset testte silik cizgi gordum bgun adet tarihim bugun ve dun de kaset test yaptm silik cizgi var cumaya doktora kan testine gtcem cikar deil mi kanda? 2 gun gecikmis olcam kan tahliline gttgmde

Merhaaba bayanlar kaset testi adetime bir gun kala yaptm var diye yorumladm ben erken gebelik testini de 20 temmuzda yapmstm oyle cikmsti. Benm bat 22 temmuz yani bgun cumaya sira aldm kan tahlili vercem kanda cikar deil mi? Ve deger nasil cikar szce yani keisn net bilgi verr bana deil mi? Yumrtlamam adet takvimine gore 8 temmuz idi ama ovulasyon ilr falan takip etmedm. Yorumlarnizi bekliyorm

Eklentiler

• 20200720_104102.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 36
Evet gebelik var canım hayırlı olsun valla değerin kaç çıkar bilmiyorum ama testin çok güzel çıkmış yüksek çıkar heralde

Eklentiler

• 20200722_101540.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 28
  • 20200720_104102.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 23
kızlar kızlar...
çok yazışmışsınız hepsini alıntı yapamadım burdan toplu yazayım dedim.
ManyakPrenses canım inşallah yerleşme akıntısıdır onlar bir iki güne değerler artmaya başlar bence.
T Tubiiii ve M Muallimee07 kızlar sizleride çok çok tebrik ediyorum hayırlısı olsun inşallah
Pinky93 canım üzülme bekle bakalım biraz daha belki daha belli olmamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…