Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Amin inşallah canım benim eşim de bıraktı bi gecede 4 sene oluyo vallahi adam şak diye bıraktı irade meselesi bende yoksa demek ki
Bende kızım da bırakamadım günde 1 ya da 2 tane içiyodum çok denedim ama duramadım sigarasız
Ben de eşime bıraktıramıyorum Canım cidden bırakırsın onu içme anlarını zevkli hale getirme çay,kahve,rahat bir koltuk gibi şeyleri kullanma zamanla o kadar zevkli gelmiyor :)

Ben de eşime bıraktıramıyorum Canım cidden bırakırsın onu içme anlarını zevkli hale getirme çay,kahve,rahat bir koltuk gibi şeyleri kullanma zamanla o kadar zevkli gelmiyor :)
Tenefüslerde bunları bulamadan içtiğim sigaralar bir kötü geliyordu bana bir de çardak falan da yok bahçede sıcağın altında neden bu kötülüğü kendime yapıyorum dedim bıraktım Mucizemmm16

Merhaba beni de ekler misin bat 18 temmuz

İleri hareketiniz gayet iyi o yuzden önemsememiştir üroloji doktoru. Cinsel perhize de uymadıysanız sıkıntı etmeyin hic

Güzel haberler vereceğinden hiç şüphem yok

Hadi güzel haberlerle gel bize canım

Ayy hadi güzel haberler canım ya etiketle mutlaka cıkınca kocaman kocaman olmustur ins yumuşların

Kocaman yumurta haberleriyle gel
Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü

Yaa çok sevindim canım benim hadi inşallah hayırlı sonuçlar olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…