Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Amin amin amin amin çok amin

Kizlar bugun ovulasyon testi denedim silik cizgi cikti yumurtlama bitmis oluyor demi bosuna denemeyeyim reglme 6 gun var zaten

Kızlar bunu gördüm sizinle de paylaşmak istedim inşallah bu ay çift çizgiyi görürüz sizin önerileriniz var mı çocuk için ?
Eki Görüntüle 3087395
Bana bu biraz garip geldi ya da ben mi anlayamadım acaba? 5.gün ovulasyon günü diyor ama hamilelik şansını yüzde 5 gösteriyor. En yüksek ihtimal normalde yumurtlama gününde olmaz mı? Yani o gün bile ihtimal yüzde 5se sonraki gün sıfıra yakın olur.

Canım göbek düşerse zaten karın bölgende ve belindr ağrı oluyor.
Ama eş kaymasını bilemiyorsun sadece onu yapanı bulup gitmen lazım elle dokunarak arıyor buluyor eğer kaymışsa o biliyor
Benim göbekte atmıyor ama agrım sızım mide bulantım hiç olmadı karnımın üst kısmında atıyo orda bulunuyor

Canım annemler geldim yarın öğlen dr randevum var. İçimdeki hiç kürtaj olacağımı söylüyor burda durumlar ne kuzum okuyamıyorum güzel haberler var mı?
Kürtaja gerek olacağını sanmam kuzum yaa belki ilaçla düşürmeye çalışır. Senin için en sağlıklısı nasıl olacaksa öyle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…