Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sagol canim evet eşim farkinda ben kv demin yaptigina kızıyorum aslinda. Biz seni biyere davet ediyorsak sen gel git gez eglen, sen niye peşine birilerini takiyosun çağırma kimseyi. Eşimle gecenlerdede konustuk artik yakiniz annenle lütfen her misafirine hizmet ettirmeye cagirmasin eskiden surekli yatili misafirleri gelirdi tabii biz hizmet ediyorduk ya tatil yeri gibi degerlendirrlerdi onlarin evini ama biz geçen ay Samsun da düğün vardi ordaki yeğeni icin gidin orda kalirsiniz bir gece dedi ve ordaki yeğeni evinin küçük oldugunu belirtti dil ucuyla yani anne dedim herkes sen biz degil acsin evini gunlerce senin sulalen sadece gelsin yesin icsin kalsin dan ibaret dedim birden istemsizce ortalik bi buz kesti kp de haklisin kizim dedi yakinima gelecek ama herseyi konusuyorz eşimle ve dedigin gibi zaten 3 çocuklu olcam esim titiz kendimde severim titiz duzenli olmayi bence ekstradan olan hersey beni yipratir

Canim vucut ara verdigi icin zaten uzuyor boşuna korunma bence bak bende öyle yaptim 2 cocugum var biraktim korunmayi halen daha olmadi bebis hep bi sknti problem uzatmak istemiyosan arayi cok fazla bence korunma sal gitsin

kız anacım ben bikaç ay durayım düzenim otursun istiyorum aslında hani uzmanlar da oyle onerıyor ya, ama bir sürpriz olursa da Rabbimden gelen kabulumdur :) Diş tedavim devam ediyor ama çok bişeyim kalmadı implantın üstü takılacak ve kaplama yapılacak köprü falan. ha acil mi değil , 2. trimester de de yapılabilir bir şey. Şu an salamıyorum bir korku var içimde M Mavimiresl ben neden korkuyorum

Ben eşimin ailesine kırgın evlendim evlilik öncesi beni baya üzüp yıprattılar evliliğimin ilk ayları zehir oldu bir evlendik annesi bizi herr gün arıyordu bir kere her gün. Naptın yedin mi aç mısın üşüyor musun falan diye sorup duruyordu bize yani oğluna biz evlenirken maddi, manevî yalnızdık o zaman her şeyi yapacak erişkinlikteydik ama o zaman soran eden yoktu amaaan bazen özeniyorum el bebek gül bebek gelinlere

Bizim zaten senelerdir maddi destekci eşimdir onlara, ama ben cok cektim kv deden beni istemeyerek aldi nedeni ise oğluna hafız kız hayali kuruyomus ben gayet açık sari sacli bi kızdım eşim kapanmami istedi kirmadim evlilikten sonra kapandim ama yaranamadim senelerce gelin değil köleydim nerdeyse, nasil katlanmisim bunca sene ne cahillikler yapmis bana oda çok pişman geçen gün eşime diyormus utaniyorum cok yaptim eskiden geline.. en azindan farkına varmis 3 senedir falan bizde cok iyiyiz cunku herkes durmasi gereken yerde duruyor. Yani senin dedigin cok nadir bi durum bende cok ozenirdim eskiden ama simdi diyorumki ben saygimi yapayim kendimide ezdirmeyim gerekirse kapisini acmam, zamanla bu düşünceye bürünüyorsun. 32 yasindayim 12 yillik evliyim nerdeyse boyuma yanaşan cocugum var birak kv de laf sözü yeri geliyor eş kendi annemin sözünü kaldiramiyorum. Cokta takma boşver

Bizimkiler de kapalı gelin aşığı ben de açığım. Kısa kollu giysen bir şekilde lafını duyarsın bunun dikkat ederdim ama etmiyorum artık. Örgü örsün, yemek yapsın, gelenek görenek neyse (onlarınki) ona uygun davransın hayallerindeki gelin ben bunların tammm tersiyim 12 yıllık bir evlilik 2 çocuk ohh maşallah kuzum biz de siz gibi olabilecek miyizzzz

İnanirmisin hayatimin cok cileli 7 senesinden sonra cok şükür en güzel senelerini yasiyorum. Olacaksin tabiiki Rabbim saglik ömür versin neden olmasin. İnanki insanlar cok degisiyor, bende değiştim, büyüklerimizde değişti.. Tabiiki bende azda olsa fedakarlık ettim bazi seylerden onlarda etmek zorunda. Şuan hayatimiz 4 kişilik onceligimiz 4 kişi cocuklar ve biz. İlk cocugum oldu eşim degisti, 2. Cocugum oldu dahada degisti, suan 40 yasinda dahada değişti hep olumlu olarak oldu bu degismeler.. Tek olumsuz tarafi cok kiskanc bir eşe sahibim yani cocuklar büyüdü benide gören anne gibi durmadigim icin pek sanirim bekar saniyor buda onun farkinda cok kiskanc oldu tabiiki arada 8 yas fark olmasininda bi etkisi var bu durumda

Ya seni okumaya bayılıyorum enerjin çok güzel inşallahh biz de güzel bir aile oluruz bebişimizle sağlıkla, mutlulukla, huzurla ilerleriz hep kadınlar kulübü ailesiii Bir gün her şeye değecek bir mutluluk hepimizin olsun

Yani rahatsizlik derken kuzu, sinirimi bozuyor yaptigi hareketlerle ilerisi için önlem amacli konustum zaten Sende kurtulmuşsn bu durumdan sevindim. Haksizliga gelemiyorum
Bende zamanla artık yeter dedim her şeyin yükünü ben çekiyorum bana yapıldığında kırmamak için gülüp geçtiğinde ben den aynısını görünce deliye döndüklerini görünce anladım benmde ne kendime nede baskasina haksızlıklara tahammülüm yok Allah'tan eşinde hak vermiş sana farkında oda hep mutlu olun bu ayda güzel bı bebiş haberi alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…