Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ay insallaH kuzu kasim niye cok gec degilmi

Vallahi ben muz, havuç, nar, cig kabak cekirdegi,bitter çikolata, keçiboynuzu felan okudum ama daha etikili seyler varmi bilmiyorum. Kendimede avakado alicam. Kahvaltida cok guzel oluyor
Ben aldım sos yaptım galeta batırıp yiyorum bir de yaban mersini kuzum

prof var ona gittim özel muayne randevu alip cok guzel ilgilendi. Hamile kalirsam arastirma hastanesi prof tan devam etmeyi düşünüyorum ara muayneye gitmistim onuda özele gitmistim

kızlar bir şey sorucam aranızda kürtaj geçirmiş olan var mı hsg çektirmiştim öyle hamile kalmıştım şimdi kürtajdan sonra hsg çekilmesi gerekmiş sanırı. Çektirmiş ya da çektirecek olan var mı acaba

Kizlar yeri burasi degil ama fikirlerinize ihtiyacim var.. Malumunuz 2 tane çocuğum var bu cocuklari büyütürken kimseden destek almadim maddi manevi (anneanne ve babanne) yani ben hasta olurdum kucagimda cocukla hastaneye giderdim ve elti ben kv de ayni bahcenin icerisinde oturuyordum kv üst katimdaydi. Eltimin 3 cocugu var en küçügü benim oglumla ayni yasta kv dem bana senelerce düşmanmışım gibi davrandi gittigime geldigime herseyime karisiyordu( esim calisip eve bakan kişi onlardan destek almadik) eltimi kayırırdi eski gelin o diye onun cocuklarina bakardi. Bende artik dayanamadim ayrildim ordan ciktik eşimle 5 sene oluyor. İlk 1 sene benle hic gorusmedi sonrasinda gelip gitmeye başladı arada cocuklar gidiyordu köye onun yanina bir en fazla 2 gece. Sonrasinda eltim kv demden elini ayagini cekti ayni bahcede evine bile ugramaz oldu kaynım gecenlerde baska yerden ev tutmus kat kaloriferi evleri dogalgaz yok ve yakacak cok geliyo diye kayinvalidem demiski biz nolcaz oglum en azindan yakindin( kp nakil hastasi kanser) kaynim ben kendimden baskasini düşünmüyorum demis olaylar olaylar yani.. neyse cok uzattim kv dem 3 senedir benimle cok iyi ben herseyi kapattim ona iyilik gösterdim oda bana hakkıyla büyüklüğünü yapiyor artik hic biseyime karismiyor zaten eşimde buna izin vermiyo pek( gecimlerini eşim sagliyo onunda etkisi var tabiki) kizlar sorum şu kv dem bizim gidecegimiz heryer icin sürekli eltimin cocuklarini cagiriyor İstemiyor degilim ama bazen oluyorki benim cocuklarimi bile kaldiracak halim olmuyor biri genc kiz oldu digeri baya buyudu küçüğü 11 yasinda oglumla beraber ve biz kayinvalidemi cagirdigimiz heryere +3 olarak gitmek zorunda kalıyoruz ve benim cocuklarimi buzamana kadar amcasi yengesi bir sefer parka bile götürmüş degiller. Eşim tatil yeri ayarliyor eltimin 2 kızı ben kv ve benim cocuklar piknige giderken hazirlik yapiyorum kv dem cocuklari ariyor gelin pikniğe gitcz en az ikisinide cagiriyor ve ben bu duruma gıcık olmaya basladim cocuk sevmeyen insan sevmeyen biri degilim bende cagiririm gelin çocuklar gezdiriyim derim ama herseferinde olacak şey degil bunlar. Bu aksam icin piknik plani yaptik kv demde bizdeydi eltimin küçük kızida bizdeydi digerini aradi piknige gitcez gel diye ve kizi getirtti planda iptal oldu hava bozdu. Ve ben esime dayanamadim yazdim ve şuda var biz kv demlere ev aldik bizim icin yatirimlik olur onlarda dedik oturur sicak evde diye banada yakin sayilir yani dedim her seferinde aynisini yapmak zorundami annen +3 kisi gitmek zorundamiyz biz her yere dedim cevap yazmadi aksam konusayimmi bu konuyu kizlar eşimle yoksa yanlis mi düşünüyorm ama kv dem surekli ayni şeyi yapıyor ve ben sorumlu oluyorum herseyden yeme içme yikama temizleme vs

Eşinle konuş tabi ki sakin sakin tatlı dille. Seni huzursuz ediyorsa her seferinde her yere götürmek zorunda değilsin ki. Kaldı ki onlar seni bir yerlere davet bile etmiyormuş.
Kv nin çoluk çocuk birarada olsun hevesiyle yola çıktığı belli. Eşininin ben nasıl gelmeyin ya da annesine anne onları nasıl çağırma diyeyim demesi muhtemel.
Sen eşine güzelce sadece çekirdek aile gitmek istediğinizi söyle her zaman istemediğini net bir şekilde belirt

Canım bence de mutlaka eşinle konuş ama sakince kavga etmeden çünkü diğer türlü haklıyken haksız duruma düşebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…