Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende bugün yarın tutabilirsen bekleyeyim diyorum kasık agrılarım var batıyo bugün döngünün 12. Günündeyim iyice kaliteli spermler olsun 14. Günde tek atıs yapıp bırakayım ne diyorsunuz

Nasıl başardın ya
Ben zaten evde falan çok içmiyordum çalışırken tenefüste, molalarda elim hep sigaraya gidiyordu. Bebek düşünüyoruz diye bıraktım. Şimdi molalarda çay, bitki çayı, kahve falan içiyorum (ben de çay ve kahveyi bırakamıyorum) bisküvi falan alıyorum yanıma bazen yeşil elma o yokluğu bir şekilde yok etmeye çalışıyorum en kötü ihtimalle su içiyorum bir şekilde sigaradan uzak duruyorum artık canım da istemiyor eşime bıraktıramıyorum

Yaa allah hayırlısını nasip etsin canım demek ki bu bebisin kismeti yokmus hepimiz ümitlendik heyecanlandık seninle beraber

Valla tebrik edyorum. Yani benim kanım çekiliyor içmediğimde

1 temmuz

Kendi çalıştığım hastanede smear verdim çok basitmiş. Yumurtalıklar ve Rahim gayet iyi dedi. 7 ay gebelik için henüz erken 1 yıl dolunca detaylı bakılıyor dedi. Yalnız yumurtalık büyüklüğü vs. Hiçbir şey söylemiyor. Sizler hep yazıyorsunuz yok 15 mm yok 20 mm. Özele mi gidiyorsunuz devlette doktorlar bakmıyor sanırım . Ben en iyisi iyi bir kadın doğumcu bulayım kendime ya.

Canım adet olursan temmuz batını söylersin eklerim inşallah gerek kalmaz bebiş gelir
Reglim gününde geldi, 18 Temmuz.. Listeye ekleyebilir misin, teşekkür ederim :)

Çatlama günümü nasıl öğrenebilirim acaba, ovulasyon testi alıp kendimi strese sokmak istemiyorum :/

Reglım düzenli 30 gün..

Kızlar aranıza yeni geldim herkese selam bugün adet oldum 3gün gecikmeli bat 19 temmuz kayıt alırsan sevinirim canım

İnşallah artar Şimdilik sorun yok görünüyor bende, hormon ve rahim filmi normal çıktı gibi
Çok sevindim canım. Size ameliyat dedi mi doktor peki. Benim eşim bugün üçüncü doktora gitti senin ameliyatlık durumun yok demiş oda

Çok sevindim canım. Size ameliyat dedi mi doktor peki. Benim eşim bugün üçüncü doktora gitti senin ameliyatlık durumun yok demiş oda
Aslında eşim doğru dürüst gösteremedi üroloğa sonuçlarını o yüzfen bilmiyoruz. Ameliyat diyemedi çünkü ultrason çekimi verdi eşime ama çektirmedik henüz. Eğer bebek olmazsa eşimin detaylı tetkikini kasım ayında yaptırmayı düşünüyoruz.

Eşin ultrason mu çekildi canım? Varikosel teşhisini öyle koyuyorlar sanırım. Ameliyat diyen ne için ameliyat istedi? Bugünkü üçüncü doktor varikosel yok mu dedi

5 laboquick erken gebelik
12 prodoctor erken gebelik
10 freely kaset gebelik testi aldım.

Çünkü neden almayayım M Mavimiresl
Ya bu ayda gitti testlere bi dünya para bendede 3 predictor 10 freely olacak gelirse tabiki daha kargolanmamis sen bunlari son 10 günde bitirmeyi düşünmüyosun dimiii biz gebelik planlamazken parayi nelere veriyomusuz acaba bu ay 150 lira ovulasyona verdim 140 gebelik testlerine 150 muayne-40 test(kamu memuru indirimi aliyoruz hastanenin anlasmasi var hastaneyle) o yuzden uyguna muayne oluyorumtestler indirimli oluyo..benim cocuklarla 2 sefer cafe yapardik o parayla waffle tavuk tabagi limonata vs yani böyle dusununcede üzülüyorum resmen paralara isemisiz

Çok pis gömdük valla paralarI biz akıllanmayız günde 5 tane bile yapabilirim test o kadar çok aldım

Gerçekten yazık ya verdiğimiz paralara. Çok pis bi batak bu ve resmen işemek için para ödüyoruz

Çok pis gömdük valla paralarI biz akıllanmayız günde 5 tane bile yapabilirim test o kadar çok aldım

Gerçekten yazık ya verdiğimiz paralara. Çok pis bi batak bu ve resmen işemek için para ödüyoruz
Ya ben genel olarak üzülmüyorum aldigima ama simdi bende 2 cocuk var ya diyorum ki onlari 2-3 sefer cafe ye cikarirdim o paralarla cocuklar yer icerlerdi kızım çünkü cok sever disarda biseyler yemeği aslinda cocuklarida cikartiyorum surekli, daha fazla cikaririm gönülleri olur diye düşünüyorum yani vicdan yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…