Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Aynen bence de. Ayy umarım görürüz

Laboquick mi alsam sadece yoksa hem prefdictor hem labıquick mi? Off predictor da pahalı ya azaltma düşüncesi bile daha çok içmeme sebep oluyor çok içiyorum
2 tane predictor al sitelere bak indirimli var ikili, kargoda bedava n11 den bi bak istersen. Ben predictor leri 3 tane almistim indirimli adet oldugm dönemde freely de kargo bedava 34 liraydi.

2 tane predictor al sitelere bak indirimli var ikili, kargoda bedava n11 den bi bak istersen. Ben predictor leri 3 tane almistim indirimli adet oldugm dönemde freely de kargo bedava 34 liraydi.
Bakayım hemen. Sadece trendyoldan bakmıştım. Diğer sitelere de bakıyorum

Bakayım hemen. Sadece trendyoldan bakmıştım. Diğer sitelere de bakıyorum
Bu arada geçen gun o begenmedigimiz testler bile comfort prodoctor vs eczaneler de 50 liraydi tekli predictor 80 liraydi bide miratech erken gebelik testide favorim kuzu cok kaliteli ve asla yaniltmiyor eczanelerde de 20 liraya satılıyor bence cokda pahali degil

Hani o cirkin yumurtlama seysi geldi ya onun üzerine 10 gün sayipmi atsam acaba
Çok mantıklı

Böyle bir şey gördüm. Laboquick in de erken gebeliği varmış. Alsam mı ne diyosun

Eklentiler

• 15F0AE4B-75F4-4A9A-ABAD-8E00773E5146.png
    205,5 KB · Görüntüleme: 34
Miratech çok iyiymiş. Eczanede diğerleri korkunç fiyat cidden

Teşekkür ederim canım. Peki senin eşinin yüzde kaçtı ve şuan ne durumda

Kızçeler merhaba. Bugün doktora gitcem smear vermek için acaba acıyor mu ilk defa vercem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…