Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

5 dakika içinde böyleydi yarın tekrarliyim günüm geçince kan vereyim diyorum. Ya yarında oğlumun doğum günü çok güzel tevafuk oldu cok sevinecek öğrenince
İçine nasıl sinecekse öyle yap kuzum hani fotoyu açmaya bile gerek yok bakınca görünüyor direk. Ah ne güzel iki mutluluk rabbim tamamlasın inşallah güne güzel başladık öyle de devam etsin. Zevkine test yap bize

Bu testi o kadar umutsuz yaptım ki, iyiki sizi dinleyip yapmışım hahahh benim zaten ahtım var 1 hafta boyunca test yapıcam dedim

Pahalı olan test bu dimi pahalı olansa hiç şaşmaz cnku geç döllenme heralde cok silik ama gözüküyor hadi insallah kan vermeye koş bence kuzum ya ins bebiş geliyordur bu sefer

Pahalı olan test bu dimi pahalı olansa hiç şaşmaz cnku geç döllenme heralde cok silik ama gözüküyor hadi insallah kan vermeye koş bence kuzum ya ins bebiş geliyordur bu sefer
Evet canım o 80 liralik olandan ama sarı kutulu olan üzerinde adetin geciktiği günden itibaren yazıyor bu sanırım ikinci yumurtlamadan tuttu, 10 gün gecti o yumurtlamadan da ayy bilmiyorum çok heyecanlıyım daha önce hic cizgi cikarmadi bende bu test 5 dakika içinde çıktı hemen

İnsallah bu sefer dogru olsun insallah kuzum erken gebelikle tekrarla yarin yada gec saatte gece

Kuzu predictor early al bide ben geçen/50 liraya almistim

İnsallah bu sefer dogru olsun insallah kuzum erken gebelikle tekrarla yarin yada gec saatte gece
Tekrarlarım canım. Arastirdim da predictor early pembe kutulu olan erken gebelik testiymiş, predictor express benim kullandığım regl günü yapılan testmis 50 hcg üstünü algılıyormuş. Benimde daha 2 gun var çıkardı hemen, inşallah bu sefer yanilmam Allahim inşallah

Evet expres kaset test gibi early hcg 10 u algiliyor

Ayyyyy yaşasın resmen çizgidir bu.. sonunda gerçek test yapmışsın bu test 50 değer falan ölçüyor diye biliyorum ben kuzum.. hemen kan vermeye git
Dimii yaaa bakkk bende araştırdım 50 değer üstünü ölçüyormuş regl günü yapılıyormuş benim 2 gün var çıktı hemen canım bat geçince gideyim diyorum kan vermeye nasıl yapsam bilemedim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…