Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki
Ahahhaa ovulasyon testi yapınca test yapmamış sayılmıyorsun amaaaa bu da test o da test, kendini doğru testle oyalasana

Yahu ovülasyon testiyle bu kadar uğraşacağına yapsana bi gebelik testi canım ya ben çatladım burda çıkar zaten Ya o koyulaşma güzel bir haber olabilir ki inşallah öyledir yüksek ihtimalde öyle ama ya olmazsa seni umutlandırıyorsa ben senden gebelik testi bekliyorum Allah’ın izniyle çift çizgili

Ya kaç aydır erkenden yapıyorum bazen anında çizgi çıkıyor seviniyorum adet oluyorum, çift çizgi görüp kan vermisligim bile oldu ama negatif. Hep erkenden yaptığım için. Gecen sene mayıstan beri uğraşıyorum, dayanamayıp hep erkenden yapıyorum sonuç hep hüsran. Bide Kasım'da ben hamile kalmıştım iliskinin üzerinden 12 gün gecti negatifti, 14. Günde pozitifi gördüm. Ovulasyonda adete yakın hiç böyle koyu olmadı benim. Azıcık ümitlendim ama yine negatif çıkacak diye o kadar korkuyorum ki. Resmen korkuyorum ya test yapmaktan. Direk adet gelse o kadar üzülmicem inan, öyle bi psikolojiye girdim. Çift çizgi görsem bile hamile olduğuma inanmicam gerçekten. Zaman geçsin diye oyalaniyorum ovulasyon testleriyle napiyim saçma ama işte

Napican peki?bunu değil de ovulasyon testini mi yapican?sabah unutma vücut ısıni ölç haber ver sabirsizlikla bekliyorum

O zaman bu testi adetin geçince yaparsin, yarın termometre ve ovulasyon hadi göreyim seni

Haklısın elbette testler beklemek umutlanmak hevesin yarıda kalması maalesef çok zor, yaşıyoruz ama işte içimiz daha bi buruk anlıyorum ama böylede hergün ovülasyonla daha çok umutlanmıyor musun yani olaki düşündüğümüzün tersi bi sonuç alırsan umudun çıtasını gün gün yükseltince daha çok üzülürsün diye düşündüm canım elbette insan başına geleni bilir şu acabalar belirsizlikler yoruyor insanı hakkında hayırlısı olsun inşallah benim umudum yüksek senden yana güzel haberlerle gel

Amin canım inşallah güzel haberler verebilirim

Eklentiler

• IMG_20220803_082437.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 90
  • 16595045794418175149574877983710.jpg
    204,4 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20220803_083212.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20220803_083513.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 88
Aaa gerçekten hafif bir çizgi var. Umarım gerçektir. Bir kaç güne yeniden yap aynı testten.

Canım hemen çıktıysa bu testler yanıltmıyor ya inşallah bebeğin seninle tatlım. kanda bile çıkar baksana
5 dakika içinde böyleydi yarın tekrarliyim günüm geçince kan vereyim diyorum. Ya yarında oğlumun doğum günü çok güzel tevafuk oldu cok sevinecek öğrenince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…