Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhabalar ilaç kullandınız mı progestan veya duspasthon ? Bence cok yüksek gebelik suan ihtimali cok fazla
Sen geboşsuunn canım ağzın bal yesin umarım dediğin gibidir Eylül'de 3 yıl olacak bekliyorum mucizemi 2 kimyalsal sonrası gebe kalamadım
Umarım mucizelerim gelir 2 yumurtam da çatlamış bu arada sağ sol rahim kalınlığı da 15 mm dedi adetin 21. Gününde

İnsssllah bitanem ya suan herşey yolunda ins pozitifleri görürsün

Eklentiler

• IMG_20220802_131354.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 16594353232068887649942223926444.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 37
Ay bencede sende var birşeyler canım, şuan nasıl erken gebelik testi yapmıyorsun çok şaşkınım

Ay bencede sende var birşeyler canım, şuan nasıl erken gebelik testi yapmıyorsun çok şaşkınım
Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki

Eklentiler

• IMG_20220802_131354.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 47
Aşko sen bizi burda meraktan çatlatcan mı erken gebelik yapsanaaağğğ artık
Kiz bide bu hemen cok cabuk koyulaştı he eğer bata kadar koyulaşma olursa yapicam asko adet yakın diye de böyle olabilir belki ama benim adete yakın çok silik çıkar o yüzden

Kiz bide bu hemen cok cabuk koyulaştı he eğer bata kadar koyulaşma olursa yapicam asko adet yakın diye de böyle olabilir belki ama benim adete yakın çok silik çıkar o yüzden
Yaa inşallah bebiştendir eğer ki silikleşiyosa kesin bebiştir ayy çok amin ❤❤

Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki
Ay bugün daha da net bence hamilesin canım ya, zaten o lekelenme oldu dediğin zaman şkeisn var bu sefer diye içimden geçti test konusunda seni çok iyi anlıyorım canım, ama bence yarın al yap, bize de haber ver, inşallah vardır gebelik

Canım neredeyse pik gibi ama tabi foto da bi tık açık çıkıyor, bilmem ki yapsam mı ama yoksa yine cok uzulucem ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…